Gå til hovedindhold

Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys

CorsairComputer – tilbehørEAN: 0840006657606
Pris fra 379 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys
-36%379 kr
Før 590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor, 8 programmerbare knapper, 100 - 26000 dpi, 1000/2000 Hz opdatering, USB tilslutning, RGB baggrundsbelyst med 16.8 mio farver, Corsair Marksman sensor, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Mus
Artikel nr.: CH-9309411-EU2
EAN: 0840006657606
Varenr.: 2996776
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Gaming M65 RGB ULTRA - Mus - optisk - 8 knapper - kablet - USB - sort
559 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming M65 RGB ULTRA Optisk Kabling Sort
644 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Gaming M65 RGB ULTRA Optisk Kabling Sort Mus - GEEKD.dk
769 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Gaming M65 Rgb Ultra Usb-a Mus
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Gaming M65 RGB ULTRA Optisk Kabling Sort
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK379 kr418 krKøb
2CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
3CompuMail DK644 kr644 krKøb
4Geekd769 kr769 krKøb
5Dustin DK811 kr897,25 krKøb
6Ultrashop829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys i 185 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Corsair M65 RGB ULTRA - Black - Gaming Mus - Optisk - 8 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026379 kr220 kr (37%)
9. maj 2026599 kr39 kr (7%)
8. maj 2026560 kr27 kr (5%)
14. apr. 2026587 kr138 kr (31%)
16. mar. 2026449 kr150 kr (25%)
15. mar. 2026599 kr9 kr (2%)
14. mar. 2026590 kr9 kr (2%)
10. mar. 2026599 kr200 kr (50%)
24. feb. 2026399 kr200 kr (33%)
31. jan. 2026599 kr25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret