Gå til hovedindhold

Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

CorsairComputer – tilbehørEAN: 0840006626954
Pris fra 273 krtil 549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Gaming KATAR PRO XT - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB
273 kr
Til butik
CORSAIR Gaming KATAR PRO XT - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB billede

Produktspecifikationer

Kategori: Gaming mus
Farve: 1
Artikel nr.: CH-930C111-EU
EAN: 0840006626954
Varenr.: 7057746
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys
-4%277 kr
Før 288 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming KATAR PRO XT Optisk Kabling Sort
323 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Gaming Katar Pro Xt Usb-a Mus
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Gaming KATAR PRO XT Optisk Kabling Sort Mus - GEEKD.dk
459 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Corsair Katar Pro Xt Mouse
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb
3CompuMail DK323 kr323 krKøb
4Dustin DK336 kr422,25 krKøb
5Geekd459 kr459 krKøb
6Ultrashop549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys i 180 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Corsair Katar PRO XT - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026273 kr3 kr (1%)
30. maj 2026270 kr1 kr (0%)
29. maj 2026269 kr4 kr (1%)
28. maj 2026273 kr4 kr (1%)
27. maj 2026269 kr2 kr (1%)
26. maj 2026271 kr2 kr (1%)
25. maj 2026273 kr2 kr (1%)
23. maj 2026275 kr2 kr (1%)
22. maj 2026277 kr2 kr (1%)
12. maj 2026279 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret