Gå til hovedindhold

CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort

CorsairMusemåtterEAN: 0840006629535
Pris fra 254 krtil 511 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 15. apr.

Sammenlign priser på CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL Musemåtte
254 kr
Til butik
CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL Musemåtte billede

Produktinformation

CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CH-9413771-WW
EAN: 0840006629535
Varenr.: 996580570
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair MM350 PRO Extended XL musemåtte - sort, 93 × 40 cm
-21%309 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair MM350 PRO Extended XL musemåtte - sort, 93 × 40 cm billede

Produktinformation

CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - sortGenereltBredde: 93 cmDybde: 40 cmFarve: SortProduktmateriale: Gummi, stofProdukttype: MusemåtteTykkelse: 3 mmDiverseEgenskaber: Spildsikkerpletsikkersyede kanter...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Musemåtter
Vægt: 1.02g
EAN: 0840006629535
Varenr.: 2060173
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair MM350 PRO Extended XL musemåtte - sort, 93 × 40 cm
-20%329 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair MM350 PRO Extended XL musemåtte - sort, 93 × 40 cm billede

Produktinformation

CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - sortGenereltBredde: 93 cmDybde: 40 cmFarve: SortProduktmateriale: Gummi, stofProdukttype: MusemåtteTykkelse: 3 mmDiverseEgenskaber: Spildsikkerpletsikkersyede kanter

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Musemåtter
Vægt: 1.02g
EAN: 0840006629535
Varenr.: 2060173
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL Musemåtte
349 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort
455 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Mm350 Pro - Extended Xl
-0%511 kr
Før 511,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK254 kr254 krKøb
2Boligcenter DK309 kr309 krKøb
3Vivas DK329 kr398 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5CS MEGASTORE DK455 kr494 krKøb
6Dustin DK511 kr597,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for CORSAIR Gaming MM350 PRO Premium Extended XL - Musemåtte - grå/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026254 kr6 kr (2%)
15. apr. 2026248 kr27 kr (10%)
22. mar. 2026275 kr11 kr (4%)
21. mar. 2026286 kr5 kr (2%)
20. mar. 2026281 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026284 kr3 kr (1%)
17. mar. 2026287 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026286 kr5 kr (2%)
14. mar. 2026281 kr3 kr (1%)
13. mar. 2026284 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret