Gå til hovedindhold

CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840440485551
Pris fra 674 krtil 1.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 575 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 607 kr 30. mar.

Sammenlign priser på CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 674 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
674 kr
Til butik
CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd billede

Produktspecifikationer

Kategori: Miditower
Farve: 1
Artikel nr.: CC-9011290-WW
EAN: 0840440485551
Varenr.: 21866632
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR FRAME 4000D Tower Udvidet ATX Sort
702 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Frame 4000D - Kabinet - Miditower - Sort
719 kr
Til butik
Corsair Frame 4000D - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 4 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011290-WW
EAN: 0840440485551
Varenr.: 3318392
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Frame 4000d Airflow Midi Tower Sort
774 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair 4000D Midi Tower - sort PC kabinet med hærdet glas
849 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 4000D Midi Tower - sort PC kabinet med hærdet glas
869 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR FRAME 4000D Tower Udvidet ATX Sort
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK674 kr713 krKøb
2CompuMail DK702 kr702 krKøb
3Proshop DK719 kr758 krKøb
4Dustin DK774 kr860,25 krKøb
5Boligcenter DK849 kr849 krKøb
6Vivas DK869 kr1.108 krKøb
7Ultrashop1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 153 dage. Laveste pris i perioden er 607 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 704 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 675 kr.

Den nuværende pris på 674 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for CORSAIR FRAME 4000D - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026674 kr28 kr (4%)
13. apr. 2026702 kr13 kr (2%)
9. apr. 2026689 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026688 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026689 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026688 kr81 kr (13%)
30. mar. 2026607 kr12 kr (2%)
23. mar. 2026619 kr44 kr (7%)
22. mar. 2026663 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026668 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret