Gå til hovedindhold

CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd

CorsairComputer – kabinetterEAN: 0840006698715
Pris fra 445 krtil 605 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 438 kr 25. mar.

Sammenlign priser på CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR 2000D AIRFLOW Tower Mini ITX Strømforsyning Hvid
445 kr
Til butik
CORSAIR 2000D AIRFLOW Tower Mini ITX Strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011245-WW
EAN: 0840006698715
Varenr.: 1001065248
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair 2000D Airflow SFF Tower mini-ITX kabinet - Hvid
-26%539 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair 2000D Airflow SFF Tower mini-ITX kabinet - Hvid billede

Produktinformation

CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/LydGenereltAntal interne bays: 3Egenskaber, systemkabinet: Meshed front panelsidepanel med netgitter-toppanelbagpanel med netFarve: HvidKølesystem: Front: blæserstativ / 3 x 120 mm blæser understøttet | Side: blæserstativ / 3 x 120 mm blæser eller 280/360 mm radiator understøttet | Venstre side: blæserstativ / 2 x 140 mm blæser understøttet | Bagside: blæserstativ / 2 x 120 mm blæser understøtteMaks. højde for CPU-køler: 90 mmMaks. længde for videokort: 365 mmMax størrelse på bundkort: Mini ITXModel: SFF TowerStrømforsyning maks. længde: 130 mmUnderstøttede motherboards: Mini-ITXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 3Interface: 1 x USB-C 3.2 Gen 2 | 2 x USB 3.2 Gen 1 | 1 x hovedtelefon/mikrofon - mini-jackUdvidelses-båse: 3 (total) / 3 (fri) x intern - 2.5"EffektStrømenhed: StrømforsyningMål og vægtBredde: 20 cmDybde: 27.1 cmHøjde: 45.8 cmVægt: 4.5 kgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 4.75g
EAN: 0840006698715
Varenr.: 2074086
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 2000D Airflow SFF Tower mini-ITX kabinet - Hvid
-25%559 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair 2000D Airflow SFF Tower mini-ITX kabinet - Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 4.75g
EAN: 0840006698715
Varenr.: 2074086
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR 2000D AIRFLOW Tower Mini ITX Strømforsyning Hvid
569 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd
569 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR 2000D AIRFLOW Tårn Mini ITX - Hvid Kabinet - GEEKD.dk
605 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK445 kr445 krKøb
2Boligcenter DK539 kr539 krKøb
3Vivas DK559 kr628 krKøb
4Ultrashop569 kr569 krKøb
5CS MEGASTORE DK569 kr608 krKøb
6Geekd605 kr605 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd i 167 dage. Laveste pris i perioden er 438 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 536 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for CORSAIR 2000D AIRFLOW - SFF Tower - mini ITX - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026445 kr57 kr (11%)
20. apr. 2026502 kr103 kr (17%)
19. apr. 2026605 kr103 kr (21%)
17. apr. 2026502 kr64 kr (15%)
25. mar. 2026438 kr161 kr (27%)
4. mar. 2026599 kr3 kr (0%)
14. feb. 2026602 kr8 kr (1%)
18. dec. 2025594 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret