Gå til hovedindhold

CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips

PhilipsHjem og haveEAN: 8720169287501
Pris fra 36 krtil 58,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 22,75 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 12. maj

Sammenlign priser på CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 5,9W
36 kr
Til butik
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 5,9W billede

Produktinformation

LED kompaktrør til nem udskiftning af PL-C Med dette LED kompaktrør får du en smart og enkel løsning, når du skal skifte dine gamle 13W PL-C rør ud. Pæren passer direkte i eksisterende armaturer med 2-pins G24d-1 fatning og kræver ikke ombygning eller eks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 34mm x 138mm
EAN: 8720169287501
Varenr.: 2057818971
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 5,9W
37 kr
Til butik
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 5,9W billede

Produktinformation

LED kompaktlysrør med varm hvidt lys effektiv opgradering til dit hjem Gør hverdagen lettere med dette LED kompaktlysrør, der passer direkte i armaturer med 2-pins fatning. Her får du en enkel løsning, når du vil udskifte gamle lysstofrør og samtidig opn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 34mm x 138mm
EAN: 8720169287501
Varenr.: 2057818971
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 5,9W
42 kr
Til butik
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 5,9W billede

Produktinformation

LED kompaktrør med varm belysning til din hverdag CorePro LED PL-C giver dig en behagelig og varm belysning, der passer perfekt til hjemmets eller kontorets rum. Med sin klassiske rørform og 2-pins fatning kan du nemt udskifte dine gamle kompaktlysstofrør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 34mm x 138mm
EAN: 8720169287501
Varenr.: 2057818971
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips
45,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Phil corepro led plc 5.9w 830 2p g24d-1
46,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CorePro LED PLC EM 4,5W 830 2P G24D-1 120° 475lm
48,48 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LED PLC Pære G24d-1 5,9W 3000K 600lm
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
CorePro LED PLC EM/230V 5,9W (13W) 830 600lm 2P G24d-1
58,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS36 kr36 krKøb
2BilligVVS DK37 kr37 krKøb
3Greenline42 kr42 krKøb
4WATTOO.DK45,5 kr45,5 krKøb
5MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN48,48 kr48,48 krKøb
7Estore DK49 kr49 krKøb
8vvsfittings.dk58,75 kr58,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips

PriceData har fulgt prisen på CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips i 181 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for CorePro LED PL-C EM/230V, 5,9W 830, 600 lumen, 2P, G24d-1 - Philips de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202636 kr4 kr (13%)
12. maj 202632 kr5 kr (14%)
11. maj 202637 kr5 kr (16%)
24. apr. 202632 kr10 kr (24%)
23. apr. 202642 kr10 kr (31%)
18. apr. 202632 kr1 kr (3%)
13. apr. 202633 kr1 kr (3%)
10. apr. 202634 kr1 kr (3%)
3. apr. 202635 kr1 kr (3%)
29. mar. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret