Gå til hovedindhold

GASP Core Mesh Pant, black, small (long)

GASPSportstøjEAN: 7332576175114
Pris fra 449 krtil 579 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 365 kr 8. maj

Sammenlign priser på Core Mesh Pant, black, small (long) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sportgymbutikken DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Core Mesh Pant, black, small (long)
-18%449 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Core Mesh Pant, black, small (long) billede

Produktinformation

Meshbukser har altid haft en særlig plads hos GASP. Hvis du foretrækker at træne i bukser, kan Core Mesh Pant - grå være dit næste valg til intens træning!- Løs og luftig pasform - Snøre i taljen- Lommer med lynlås

Produktspecifikationer

Mærke: GASP
Kategori: Træningsbukser
Størrelse: Long
Vægt: 430g
Artikel nr.: 220988999107
EAN: 7332576175114
Varenr.: GA-220988-999S
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Core Mesh Bukser Sort
499 kr
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Gasp Core Mesh Pant, S, Black
579 kr
Til butik
Gasp Core Mesh Pant, S, Black billede

Produktinformation

Gasp Core Mesh Pant er et par praktiske træningsbukser til tunge sessioner i fitnesscentret. Bukserne er fremstillet i et behageligt mesh-stof, der lader huden ånde. Smarte lommer med lynlås og et flot tryk langs benet gør dem til et fremragende valg til din næste træning!

Produktspecifikationer

Mærke: Gasp
Kategori: Træningsbukser
Størrelse: S
Artikel nr.: 95242
EAN: 7332576175114
Varenr.: 95242

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Core Mesh Pant, black, small (long) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Core Mesh Pant, black, small (long) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sportgymbutikken DK449 kr449 krKøb
2Bodystore DK499 kr499 krKøb
3Core Nutrition DK579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Core Mesh Pant, black, small (long)

PriceData har fulgt prisen på Core Mesh Pant, black, small (long) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Core Mesh Pant, black, small (long). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Core Mesh Pant, black, small (long) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026449 kr15 kr (3%)
12. maj 2026434 kr60 kr (16%)
9. maj 2026374 kr9 kr (2%)
8. maj 2026365 kr9 kr (2%)
6. maj 2026374 kr125 kr (25%)
25. apr. 2026499 kr10 kr (2%)
7. apr. 2026489 kr122 kr (33%)
10. mar. 2026367 kr122 kr (25%)
10. feb. 2026489 kr122 kr (33%)
6. jan. 2026367 kr122 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret