Gå til hovedindhold

IRWIN Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm

IRWINEludstyrEAN: 5709131247692
Pris fra 135,41 krtil 140 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4,59 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127,34 kr 7. maj

Sammenlign priser på Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135.41 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Murbor Cordless Sæt 5-5,5-6-8-10Mm
135,41 kr
Til butik
Murbor Cordless Sæt 5-5,5-6-8-10Mm billede

Produktinformation

Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm Søgetermer: 0897100744 - - 900041039 - 5709131247692

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tools
EAN: 5709131247692
Varenr.: 8810686218577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm
136 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Murbor cordless sæt 5-5,5-6-8-10mm
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk135,41 kr135,41 krKøb
2CS MEGASTORE DK136 kr175 krKøb
3MaintainIt140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm

PriceData har fulgt prisen på Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 135,41 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Cordless universalbor i plastkassette Med slebet HM spids Indhold 5-5,5-6-8-10mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026135,41 kr8,07 kr (6%)
7. maj 2026127,34 kr8,07 kr (6%)
6. maj 2026135,41 kr8,07 kr (6%)
21. mar. 2026127,34 kr8,66 kr (6%)
20. mar. 2026136 kr8,66 kr (7%)
17. mar. 2026127,34 kr8,66 kr (6%)
16. mar. 2026136 kr8,66 kr (7%)
4. mar. 2026127,34 kr8,66 kr (6%)
3. mar. 2026136 kr8,66 kr (7%)
10. feb. 2026127,34 kr8,66 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret