Gå til hovedindhold

Umage Cord Set Pro E27-ophæng, sort

UmageLamperEAN: 5710302041780
Pris fra 439 krtil 603 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 403 kr 17. maj

Sammenlign priser på Cord Set Pro E27-ophæng, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Cord Set Pro E27-ophæng, sort
-20%439 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cord Set Pro E27-ophæng, sort billede

Produktinformation

Umage Cord Set Pro E27-ophæng, sort - designet af Anders Klem Elegant lampeophæng med E27-fatning, baldakin/roset og 2,1 meter hvid ledning. Cord Set Pro findes i hvid, sort, messing eller børstet stål og kan blandt andet benyttes med Umage lampeskærmene:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Umage
Farve: Sort
EAN: 5710302041780
Varenr.: 4178
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Cord Set Pro Sort - Umage
549 kr
Til butik
Cord Set Pro Sort - Umage billede

Produktinformation

OBS: Dette er kun et ophæng Passer til en lang række forskellige skærme fra Umage, du kan altid se på skærmen hvilket ophæng der passer til Du finder alle skærme fra umage her: Umage Skærme Cord Set Pro fra UMAGE er en alsidig og stilfuld løsning,

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Umage Lampetilbehør
Farve: Sort
EAN: 5710302041780
Varenr.: 4178
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Cord Set Pro Black
-10%603 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cord Set Pro E27-ophæng, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cord Set Pro E27-ophæng, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk439 kr439 krKøb
2Luxlight.dk549 kr549 krKøb
3Hulténs DK603 kr648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cord Set Pro E27-ophæng, sort

PriceData har fulgt prisen på Cord Set Pro E27-ophæng, sort i 103 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 444 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Cord Set Pro E27-ophæng, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Cord Set Pro E27-ophæng, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026439 kr36 kr (9%)
17. maj 2026403 kr146 kr (27%)
16. maj 2026549 kr146 kr (36%)
3. maj 2026403 kr146 kr (27%)
2. maj 2026549 kr146 kr (36%)
21. apr. 2026403 kr36 kr (8%)
19. apr. 2026439 kr36 kr (9%)
2. mar. 2026403 kr8 kr (2%)
20. feb. 2026411 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret