Gå til hovedindhold

Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM

Pris fra 292 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cooler Master SickleFlow Edge 360 Enkeltramme-blæserenhed 1-pack Hvid 120 mm
292 kr
Til butik
Cooler Master SickleFlow Edge 360 Enkeltramme-blæserenhed 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Cooler Master SickleFlow Edge 360 - White Edition - enkeltramme-blæserenhed - 360mm - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MFX-B2DW-25TP2-R1
EAN: 4719512154663
Varenr.: 1003110320
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM
321 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB Fan - White - 120mm - Hvid med RGB
321 kr
Til butik
Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB Fan - White - 120mm - Hvid med RGB billede

Produktinformation

Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB (hvid) er en 360 mm-blæser med høj ydeevne til gaming- og enthusiast-pc'er. Forstørrede blade øger airflow op til 322,8 m³/h (190 CFM), mens hulrammedesign sikrer holdbarhed og effektivitet. Dynamisk leje reducerer støj, og fuldt adresserbar ARGB-belysning med MasterCTRL-software giver optimal køling og personlig RGB-effekt.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: MFX-B2DW-25TP2-R1
EAN: 4719512154663
Varenr.: 3399822
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB - hvid 120 mm tripl blæser til kabinet
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB - hvid 120 mm tripl blæser til kabinet
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK292 kr292 krKøb
2CS MEGASTORE DK321 kr360 krKøb
3Proshop DK321 kr360 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM

PriceData har fulgt prisen på Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM i 182 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Cooler Master MFX-B2DW-25TP2-R1 SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition, 3x 120mm, LDB, 690~2500 RPM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026292 kr2 kr (1%)
30. maj 2026290 kr2 kr (1%)
28. maj 2026292 kr1 kr (0%)
23. maj 2026293 kr1 kr (0%)
22. maj 2026294 kr4 kr (1%)
14. maj 2026290 kr1 kr (0%)
13. maj 2026289 kr3 kr (1%)
1. maj 2026292 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026290 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026292 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret