Gå til hovedindhold

Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650)

CookeezAction- og legetøjsfigurerEAN: 0630996235690
Pris fra 30,81 krtil 70 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,19 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30.81 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
COOKEEZ MAKERY YUM YUMZ SINGLE 1PK
30,81 kr
Til butik
COOKEEZ MAKERY YUM YUMZ SINGLE 1PK billede

Produktspecifikationer

Mærke: COBI
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: COO-30650
EAN: 0630996235690
Varenr.: 24630603
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cookeez Makery Yum Yumz S2 Single pack - blind bag
49 kr
Til butik
Cookeez Makery Yum Yumz S2 Single pack - blind bag billede

Produktinformation

Cookeez Makery Yum Yumz 1 pk, er fyldt med sjov og YUM! Disse glædesfyldte isvafler er pakket med de sødeste overraskelser! Hvad der popper ud foran dit barns øjne, er den sødeste duftende plysdyr-overraskelse! Når dit barn fjerner toppen af deres Yum Yumz-is, vil de opdage et super sødt duftende plysdyr! Hvem vil de scoope ud? Disse plysvenskaber er super søde og formet som en lækker duftende isdelikatesse. Sæt dem på, style dem og klæd dem på! Der er så mange lækre duftende isdyr for børn at møde. Faktisk er der over 30 bedårende plys-venner, Almindelige, Sjældne og Ultra Sjældne Yum Yumz, at samle. Hvilket duftende plysdyr vil du finde? Sjove, søde og spændende at møde, der er alle mulige dyr, fugle og endda havdyr i disse vafler af sødhed! Måske finder du endda den Limited Edition Lotta Berry Axolotl. Opdag hvilke søde små Yum Yumz der har fundet hjem i en isvaffel. Scoop og saml dem alle! Cookeez Makery Yum Yumz, de festlige kæledyr der smelter dit hjerte. +5 år. INDHOLD: 1 x SAMLEGUIDE 1 x PLYSDYR 1 x ISBÆGER...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cookeez
Kategori: Figur
Artikel nr.: 30650
EAN: 0630996235690
Varenr.: 3394108
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
COOKEEZ MAKERY Yum Yumz ass
59,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650)
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK30,81 kr69,81 krKøb
2Proshop DK49 kr88 krKøb
3Legekæden59,95 kr59,95 krKøb
4Teknikproffset DK70 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650)

PriceData har fulgt prisen på Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650) i 132 dage. Laveste pris i perioden er 30,81 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 30,81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Cookeez MAKERY - Yum Yumz Enkeltpakke 1 stk. (30650) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202630,81 kr7,25 kr (19%)
2. maj 202638,06 kr7,37 kr (16%)
29. apr. 202645,43 kr2,75 kr (6%)
26. apr. 202648,18 kr
2. mar. 202649 kr10 kr (17%)
20. jan. 202659 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret