Gå til hovedindhold

Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB

ContourComputer – tilbehørEAN: 0743870052051
Pris fra 1.874 krtil 3.219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.345 kr (42% besparelse)

Sammenlign priser på Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1874 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Slidermouse Pro Usb-c Slider Pad
1.874 kr
Til butik
Contour Design Slidermouse Pro Usb-c Slider Pad billede

Produktinformation

Sliderområdet minder om markørområdet på laptoppen og gør det intuitivt at arbejde med en SliderMouse pro. Det flade kontrolområde er placeret foran kroppen og sikrer musearbejde med minimale stræk Afhjælper belastninger og spændinger i nakke, skuldre og albuer Mulighed for at variere placeringen af dine hænder i løbet af dagen og let indstilling af hastighed på cursoren. Understøtter brug af begge hænder til muse-arbejde. Kan med fordel kombineres med Contour Balance Keyboard. Centreret arbejdsstilling beskytter mod ryg-, nakke-, og skuldersmerter Placeringen af musen foran tastaturet sparer plads på skrivebordet Nordisk design med håndledsstøtte i vegansk læder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: CDSMPRO20110
EAN: 0743870052051
Varenr.: 5011345299
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour SliderMouse Pro Grå Central pegenhed
2.032 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour SliderMouse Pro - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå
2.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour SliderMouse Pro Grå Central pegenhed
2.269 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB
2.299 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
SliderMouse Pro Wired, Slim WR, Vegan leather
3.092,2 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour Design SliderMouse Pro Slim - kablet mus med håndledsstøtte i vegansk læder
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design SliderMouse Pro Slim - kablet mus med håndledsstøtte i vegansk læder
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
2CompuMail DK2.032 kr2.032 krKøb
3Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb
4Ultrashop2.269 kr2.269 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.299 kr2.299 krKøb
6Officely.dk3.092,2 kr3.092,2 krKøb
7Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
8Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB

PriceData har fulgt prisen på Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.817 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 2.044 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.902 kr.

Den nuværende pris på 1.874 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Contour SliderMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. feb. 20261.874 kr170 kr (8%)
13. feb. 20262.044 kr170 kr (9%)
31. jan. 20261.874 kr57 kr (3%)
22. jan. 20261.817 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret