Gå til hovedindhold

Abena Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager

AbenaPlastposerEAN: 5703538410574
Pris fra 53,75 krtil 56,45 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,7 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,26 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager
53,75 kr
Til butik
Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager billede

Produktinformation

Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm Denne containersæk (140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm) er et ideelt valg til at opretholde en hygiejnisk og ren container. Med denne sæk behøver du ikke at bruge tid og kræfter på indvendig rengøring af conta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Poser & sække
EAN: 5703538410574
Varenr.: 47170968256849
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Abena containersæk 140L 92x144,5cm 40my klar
-20%56,45 kr
Før 70,93 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten53,75 kr53,75 krKøb
2RedOffice Konpap56,45 kr56,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager i 155 dage. Laveste pris i perioden er 46,26 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 67,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 53,75 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Containersæk 140 liter klar LDPE 92 x 144,5 cm | Poser & sække | Containersække | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202653,75 kr2,7 kr (5%)
11. maj 202656,45 kr2,7 kr (5%)
24. apr. 202653,75 kr
23. apr. 202654,28 kr8,02 kr (17%)
20. apr. 202646,26 kr8,02 kr (15%)
19. apr. 202654,28 kr8,02 kr (17%)
2. apr. 202646,26 kr8,02 kr (15%)
1. apr. 202654,28 kr8,02 kr (17%)
11. mar. 202646,26 kr8,02 kr (15%)
10. mar. 202654,28 kr8,02 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret