Gå til hovedindhold

Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st)

CONNETIXBabylegetøjEAN: 0850036293101
Pris fra 374,96 krtil 499,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 124,99 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374.96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Starter Pack - magnetsæt 34 dele - clear
374,96 kr
Til butik
Starter Pack - magnetsæt 34 dele - clear billede

Produktinformation

Træd ind i en verden af uendelige muligheder med Connetix Starter Pack - et magnetsæt med 34 gennemsigtige dele. Sættet indeholder magnetiske brikker i forskellige former, inklusive store sekskanter. Slip din kreativitet løs og byg Frozen-slotte, snefnug, igloer, vinduer eller drivhuse. Børn kan udforske magnetisme, former, lys og tyngdekraft, mens de udvikler deres finmotoriske og problemløsningsfærdigheder. Sættet indeholder: 2 store sekskanter 4 store firkanter 12 små firkanter 4 ligebenede trekanter 4 ligesidede trekanter 4 retvinklede trekanter 4 rektangler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: Magnetlegesæt
EAN: 0850036293101
Varenr.: 91260d36-d000-41bb-85d1-dce53d8d79f6
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Connetix Magnetsæt - 34 Dele - Clear
389,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Connetix Klar startpakke med 34 brikker - (CT-C-00034-ST)
482 kr
Til butik
Connetix Klar startpakke med 34 brikker - (CT-C-00034-ST) billede

Produktinformation

Gå ind i en verden af uendelige muligheder med Connex Clear Starter Pack 34 Pieces. Sættet indeholder gennemsigtige, magnetiske fliser i forskellige former, bl.a. store sekskanter. Slip kreativiteten løs og byg slotte, snefnug, igloer og meget mere. Børn kan udforske magnetisme, former, lys og tyngdekraft, mens de udvikler deres finmotorik og problemløsningsfærdigheder. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Connetix
Kategori: Legesæt
EAN: 0850036293101
Varenr.: D24201
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Starter Pack - magnetsæt 34 dele - clear
499,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st)
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK374,96 kr374,96 krKøb
2Kids-world.dk389,95 kr389,95 krKøb
3Teknikproffset DK482 kr541 krKøb
4Pixizoo DK499,95 kr499,95 krKøb
5Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st)

PriceData har fulgt prisen på Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 374,96 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 374,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Connetix - Starter Pack - Magnetsæt 34 Dele - (ct-c-00034-st) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026374,96 kr14,04 kr (4%)
19. maj 2026389 kr2,96 kr (1%)
15. maj 2026391,96 kr
3. maj 2026391 kr
2. maj 2026391,96 kr47,04 kr (11%)
16. apr. 2026439 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026435 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026439 kr34,05 kr (8%)
31. mar. 2026404,95 kr34,05 kr (8%)
25. feb. 2026439 kr59 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret