Gå til hovedindhold

NO NAME Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk

NO NAMEEAN: 4015867209264
Pris fra 649 krtil 859 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 634 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk
649 kr
Til butik
Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk billede

Produktinformation

Conceptronic KRONIC - Tastatur - bagbelyst - USB - Italiensk - tastkontakt: blå kontakt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Conceptronic
Artikel nr.: KRONIC01IT
EAN: 4015867209264
Varenr.: 995894275
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kronic mekanisk gaming-tastatur med RGB - italiensk layout
-13%839 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kronic mekanisk gaming-tastatur med RGB - italiensk layout billede

Produktinformation

Gaming-tastatur med RGB-lys og mekaniske tasterKronic mekanisk gaming-tastatur er skabt til dig, der vil have præcision og et flot setup. De mekaniske kontakter giver et tydeligt klik og hurtig registrering, mens N‑key rollover og anti‑ghosting sikrer, at alle tryk registreres - også når det går stærkt i spillet. Den fulde RGB LED-baggrundsbelysning i rød, grøn og blå lader dig personliggøre lyset, så det matcher din stil.Design og brugTastaturet er i fuld størrelse med numerisk tastatur, multimedietaster og programmerbare genvejstaster for hurtig kontrol. Det robuste design kombinerer ABS og aluminium i en sort finish. Det tilsluttes med kabel via USB og kører ved 5 V. Layout og sprog er italiensk (QWERTY med 105 taster), hvilket er ideelt, hvis du skriver eller spiller på italiensk.Type: Fuldstørrelse mekanisk gaming-tastaturBaggrundsbelysning: RGB LED (rød/grøn/blå)Tilslutning: USB, kabletPolling rate: 1.000 HzAnti-ghosting: Ja, N-key rolloverTasternes antal: 105, numerisk tastaturGenvejstaster: Multimedietaster og programmerbareMateriale: ABS og aluminiumKabel: 1,8 mSpænding/forbrug: 5 V, 300 mAMål (H × B × D): 4,2 × 48,5 × 18,5 cmVægt: 0,94 kgFarve: SortHåndledsstøtte: NejKontaktfladers belægning: GuldSprog/layout: Italiensk QWERTY...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4015867209264
Varenr.: 2149179
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kronic mekanisk gaming-tastatur med RGB - italiensk layout
-13%859 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kronic mekanisk gaming-tastatur med RGB - italiensk layout billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4015867209264
Varenr.: 2149179

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK649 kr649 krKøb
2Boligcenter DK839 kr839 krKøb
3Vivas DK859 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk

PriceData har fulgt prisen på Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 633 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Conceptronic KRONIC Tastatur Mekanisk RGB Kablet Italiensk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026649 kr1 kr (0%)
28. maj 2026650 kr1 kr (0%)
18. maj 2026649 kr1 kr (0%)
13. maj 2026650 kr1 kr (0%)
9. maj 2026649 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026650 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026649 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026650 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026649 kr12 kr (2%)
10. mar. 2026637 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret