Gå til hovedindhold

NO NAME Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5"

NO NAMEEAN: 8714909019071
Pris fra 238 krtil 419 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5"
238 kr
Til butik
Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5" billede

Produktinformation

Conceptronic - Lagringspakning - 3.5" - 1 Kanal - SATA 1.5Gb/s - USB 3.0 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Conceptronic
Artikel nr.: CHD3DUSB3
EAN: 8714909019071
Varenr.: 988769963
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Conceptronic 3,5" harddiskkabinett - USB 3.0
399 kr
Til butik
Conceptronic 3,5" harddiskkabinett - USB 3.0 billede

Produktinformation

Eksternt harddiskkabinett til sikker lagringGør din 3,5" SATA-harddisk til en ekstern USB 3.0-lagerenhed med dette elegante kabinett i grafit. Perfekt til backup, ekstra plads til fotos og video eller som fleksibel løsning mellem hjem og kontor. Den stabile stander giver en pæn, lodret placering på skrivebordet.Hurtig tilslutning og nem brugMed USB 3.0-hastighed op til 4,8 Gbit/s får du hurtige dataoverførsler til pc og laptop. Kabinettet understøtter én 3,5" harddisk med Serial ATA/SATA II-interface og leveres med USB-tilslutning. Strømforsyning via 12 V / 1,5 A adapter sikrer stabil drift.Produkttype: Harddiskkabinett (HDD enclosure)Farve: GrafitUnderstøttede drev: 1 × 3,5"Interface til drev: Serial ATA, Serial ATA IIUSB-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Datahastighed: Op til 4,8 Gbit/sStrømforsyning: 12 V, 1,5 AMål: H 19,3 cm × B 11,25 cm × D 3,5 cmVægt: 200 gPakkemål: 26,0 × 17,8 × 5,0 cm; Pakkevægt: 475 g...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.83g
EAN: 8714909019071
Varenr.: 2148868
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Conceptronic 3,5" harddiskkabinett - USB 3.0
419 kr
Til butik
Conceptronic 3,5" harddiskkabinett - USB 3.0 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.83g
EAN: 8714909019071
Varenr.: 2148868

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK238 kr238 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5"

PriceData har fulgt prisen på Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5" i 162 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 238 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Conceptronic Ekstern Lagringspakning USB 3.0 SATA 1.5Gb/s 3.5" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026238 kr4 kr (2%)
25. maj 2026234 kr4 kr (2%)
24. maj 2026238 kr4 kr (2%)
18. maj 2026234 kr4 kr (2%)
17. maj 2026238 kr4 kr (2%)
16. maj 2026234 kr4 kr (2%)
15. maj 2026238 kr4 kr (2%)
14. maj 2026234 kr4 kr (2%)
13. maj 2026238 kr4 kr (2%)
10. maj 2026234 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret