Gå til hovedindhold

Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse

CompulocksTv- og skærmbeslagEAN: 0854340005481
Pris fra 1.060 krtil 1.494 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.030 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1060 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black Tablet Monteringssæt
1.060 kr
Til butik
Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black Tablet Monteringssæt billede

Produktinformation

Compulocks VESA Flex Arm Mount - Monteringssæt (fleksibel arm) - for tablet - stål - sort - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 159B
EAN: 0854340005481
Varenr.: 990824633
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse
1.440 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Maclocks Compulocks Flex Arm Security Mount
1.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.060 kr1.060 krKøb
2Proshop DK1.440 kr1.440 krKøb
3Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse

PriceData har fulgt prisen på Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.030 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 1.571 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.167 kr.

Den nuværende pris på 1.060 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Compulocks Flex Arm VESA Counter Top Kiosk Mount Black - Maks - Maks størrelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.060 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.062 kr7 kr (1%)
24. maj 20261.055 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.062 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.051 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.060 kr7 kr (1%)
18. maj 20261.053 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.062 kr12 kr (1%)
9. maj 20261.050 kr5 kr (0%)
8. maj 20261.055 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret