Gå til hovedindhold

Compulocks Group Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid

Compulocks GroupKablerEAN: 0819472024014
Pris fra 192 krtil 331 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid
192 kr
Til butik
Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid billede

Produktinformation

Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle - Lightning-kabel - USB-C han lige til Lightning han højrevinklet - 1.83 m - hvid - for Compulocks iPad 10, Space 360, Space AV Capsule iPad 10, Space Swing Arm iPad 10

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6FTC90DLT01
EAN: 0819472024014
Varenr.: 999019155
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Maclocks Compulocks 6ftc90dlt01 Lightning Kabel 1,8 M Hvid 1.8m Hvid
-0%331 kr
Før 331,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maclocks Compulocks 6ftc90dlt01 Lightning Kabel 1,8 M Hvid 1.8m Hvid billede

Produktinformation

Vinklet Lightning-stik reducerer bøjning og belastning på porten 1,8 m (6 ft) længde giver fleksibel placering på skriveborde og i terminaler USB-C til Lightning, plug and play til enkel opladning og brug Hvidt design med lav profil holder installationer pæne og diskrete...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maclocks
Kategori: Kabler & adaptere
Artikel nr.: 6FTC90DLT01
EAN: 0819472024014
Varenr.: 5011269658

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK192 kr192 krKøb
2Dustin DK331 kr417,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid

PriceData har fulgt prisen på Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Compulocks 6FT USB-C Male to 90 Degree Lightning Charging Cable Right Angle Lightning-kabel 1.83m Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026192 kr2 kr (1%)
22. maj 2026194 kr1 kr (1%)
20. maj 2026193 kr1 kr (1%)
18. maj 2026194 kr2 kr (1%)
13. maj 2026192 kr4 kr (2%)
4. maj 2026188 kr1 kr (1%)
3. maj 2026189 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026188 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret