Gå til hovedindhold

Compulocks Group Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140°

Compulocks GroupEqualizereEAN: 0819472028999
Pris fra 1.682 krtil 1.714 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.647 kr 30. maj

Sammenlign priser på Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140° og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1682 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Compulocks 303B209SWLB tablet sikkerhedslås 27,7 cm (10.9") Sort
1.682 kr
Til butik
Compulocks 303B209SWLB tablet sikkerhedslås 27,7 cm (10.9") Sort billede

Produktinformation

Compulocks 303B209SWLB. Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 27,7 cm (10.9"), Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777. Bredde: 279,1 mm, Dybde: 21,5 mm, Højde: 191 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TCDP01209SWLB
EAN: 0819472028999
Varenr.: 1001563312
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140°
1.714 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.682 kr1.682 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.714 kr1.714 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140°

PriceData har fulgt prisen på Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140° i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.634 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 2.058,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.694 kr.

Den nuværende pris på 1.682 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Compulocks TCDP01209SWLB, Sort, 27,7 cm (10.9), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Stål, 0 - 140° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.682 kr2 kr (0%)
3. jun. 20261.680 kr33 kr (2%)
30. maj 20261.647 kr31 kr (2%)
29. maj 20261.678 kr13 kr (1%)
27. maj 20261.665 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.674 kr11 kr (1%)
24. maj 20261.685 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.684 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.685 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.682 kr376,98 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret