Gå til hovedindhold

Nedis Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort

NedisVideo – tilbehørEAN: 5412810296545
Pris fra 69 krtil 80 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Composite Video Switch | 3-Port port(s) | Tilslutninger indgang: 3x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 1x Composite V
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Composite Video Switch | 3-Port port(s) | Tilslutninger indgang: 3x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 1x Composite V billede

Produktinformation

Tilslut spillekonsoller, videoafspillere eller andre audio-/videokilder til et enkelt TV. Med denne kompakte 3-vejs A/V-vælger kan du skifte mellem 3 tilsluttede enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Video
Vægt: 0.12g
Artikel nr.: NDS-VSWI2403BK
EAN: 5412810296545
Varenr.: 88359
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK69 kr69 krKøb
2Elvvs.dk80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort

PriceData har fulgt prisen på Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Composite Video Switch | 3-Port | Tilslutninger indgang: 1x Composite Video (RWY) | Tilslutninger udgang: 3x Composite Video (RWY) | 1024x576 | ABS | Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202669 kr12 kr (21%)
30. apr. 202657 kr1 kr (2%)
28. apr. 202658 kr1 kr (2%)
27. apr. 202659 kr10 kr (14%)
15. apr. 202669 kr11 kr (19%)
14. apr. 202658 kr11 kr (16%)
13. apr. 202669 kr4 kr (6%)
11. apr. 202665 kr4 kr (6%)
15. mar. 202669 kr3 kr (4%)
12. feb. 202672 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret