Gå til hovedindhold

Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige)

ColumbiaSkjorter og toppeEAN: 0195982129587
Pris fra 161 krtil 324 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Columbia Schooner Bank II Cap 2120471271 - One size
161 kr
Til butik
Columbia Schooner Bank II Cap 2120471271 - One size billede

Produktspecifikationer

Mærke: Columbia
Kategori: Kasketter
Farve: 6
Artikel nr.: 2120471271
EAN: 0195982129587
Varenr.: 21945284
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige)
192 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Columbia Schooner Bank II Cachalot Khaki
299 kr
Til butik
Columbia Schooner Bank II Cachalot Khaki billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=V1FQTOC]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Columbia Schooner Bank II Cachelot er en let og hu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Columbia
Kategori: Beklædning
EAN: 0195982129587
Varenr.: 500985
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Kasketter Columbia Schooner Bank II Cap
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK161 kr200 krKøb
2Friluft DK192 kr231 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk299 kr299 krKøb
4Spartoo DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige)

PriceData har fulgt prisen på Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige) i 159 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Columbia - Schooner Bank Cachalot II kasket (Beige) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026161 kr31 kr (16%)
1. jun. 2026192 kr1 kr (1%)
9. maj 2026191 kr1 kr (1%)
7. maj 2026190 kr1 kr (1%)
6. maj 2026189 kr1 kr (1%)
4. maj 2026188 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026187 kr25 kr (12%)
26. apr. 2026212 kr12 kr (5%)
25. apr. 2026224 kr37 kr (20%)
23. apr. 2026187 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret