Gå til hovedindhold

Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010)

ColumbiaFrakker og jakkerEAN: 0886535600423
Pris fra 299 krtil 422 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 24. maj

Sammenlign priser på Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Columbia - Fast Trek II damejakke (Sort) - S
299 kr
Til butik
Columbia - Fast Trek II damejakke (Sort) - S billede

Produktinformation

Fast Trek II damejakken fra Columbia er en blød og let fleecejakke med en flatterende pasform og et strømlinet design.

Produktspecifikationer

Mærke: Columbia
Kategori: Fleecejakker
Størrelse: S
EAN: 0886535600423
Varenr.: 251469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010)
315 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Columbia Fast Trek II Jacket Womens, Black
-30%419,95 kr
Før 599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Columbia Fast Trek II Jacket Womens, Black billede

Produktinformation

Fast Trek Fleecetrøje i Polyester Fleecetrøje til kvinder fra Columbia Sportswear, i en super isolerende og fugtledende Polyester. Fast Trek trøjen har en høj krave, som du enten kan lukke helt op omkring halsen, eller lade den falde naturligt over sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fleece og Strik
Størrelse: S
EAN: 0886535600423
Varenr.: 128-1465351010_27665
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Fleecetrøjer Columbia FAST TREK II JACKET
-10%422 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK299 kr338 krKøb
2CS MEGASTORE DK315 kr354 krKøb
3Pro Outdoor419,95 kr419,95 krKøb
4Spartoo DK422 kr422 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010)

PriceData har fulgt prisen på Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 419,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Columbia Fast Trek II jakke til kvinder sort r. S (1465351010) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299 kr1 kr (0%)
28. maj 2026298 kr14 kr (5%)
24. maj 2026284 kr14 kr (5%)
23. maj 2026298 kr1 kr (0%)
22. maj 2026299 kr1 kr (0%)
20. maj 2026298 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026299 kr24 kr (7%)
25. feb. 2026323 kr4 kr (1%)
24. feb. 2026319 kr12 kr (4%)
21. feb. 2026331 kr88,95 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret