Gå til hovedindhold

Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml

Color WowProdukter til hårstylingEAN: 5060150182341
Pris fra 90 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml
-30%90 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml billede

Produktinformation

Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair er en let, alkoholfri, fugtgivende leave-in spray til krøllet hår. Det bedste alt-i-et produkt, der styrker krøllerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Color Wow
Kategori: Behandling
Artikel nr.: 298230
EAN: 5060150182341
Varenr.: 3258429
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Color Wow Dream Coat Curly Spray 75 ml
96 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Color Wow Dream Coat Curly Spray, - , 75 ml
99 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Color Wow Dream Coat Curly Travel Size (75 ml)
-30%105 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Color Wow Dream Coat Curly 50 ml
149 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Color Wow Travel Dream Coat Curly 75 ml
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK90 kr90 krKøb
2Teknikproffset DK96 kr145 krKøb
3CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
4Bangerhead DK105 kr105 krKøb
5Lyko DK149 kr149 krKøb
6NordicFeel DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml

PriceData har fulgt prisen på Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Color Wow Dream Coat Supernatural Spray For Curly Hair 75ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202690 kr
19. maj 202690,39 kr5,61 kr (6%)
6. maj 202696 kr8,27 kr (9%)
29. apr. 202687,73 kr3,73 kr (4%)
28. apr. 202684 kr12 kr (13%)
11. apr. 202696 kr7 kr (7%)
8. apr. 2026103 kr26 kr (20%)
17. mar. 2026129 kr9,8 kr (8%)
3. mar. 2026119,2 kr9,8 kr (8%)
26. feb. 2026129 kr39 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret