Gå til hovedindhold

Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml

Color WowShampoo og balsamEAN: 5060150185120
Pris fra 167 krtil 239 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150,19 kr 6. maj

Sammenlign priser på Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Color Wow Color Conditioner Normal/Thick 250 ml
-30%167 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Color Wow Color Conditioner Normal/Thick 250 ml billede

Produktinformation

Colour Conditioner er det ideelle fyldstof til Colour Security Shampoo, som skånsomt opløser filtre, gør håret skinnende og tilfører fugt efter vask. Vejer ikke tyndt og fint hår (hverken glat, krøllet eller kruset) og gør ikke håret fedtet. Giver silkeblødt, smidigt og skinnende hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Color Wow
Kategori: Balsam
Artikel nr.: 298512
EAN: 5060150185120
Varenr.: 3132236
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml billede

Produktinformation

Till skillnad från typiska balsam så är Color Security Conditioners unikt formulerade utan typiska konditioneringsingredienser som kan oxidera på håret, förvränga färgen eller färga det mässingsfärgat. Innehåller inga parabener. Balsamet mjukgör omedelbart, återfuktar och reder ut färgbehandlat hår med endast genomskinliga, icke-färgskadande medel. Framtagit i två varianter för fint till normalt hår och normalt till tjockt hår. Den perfekta partnern till Color Security Schampot från Color Wow! Balsamet innehåller 8 icke-mattande revitaliserande och mjukgörande ingredienser för en klarare färg och spänstig och silkeslen textur. Innehåller färgskyddande Sealicon ™ -komplexet, som ger en skyddande, glansig finish som ger håret spänst med silkeslen textur. Användning: Applicera i blött hår och massera in, låt verka i några minuter. Skölj ur noggrant och styla som vanligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Color Wow
Kategori: Balsam
EAN: 5060150185120
Varenr.: C02463
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Color WOW Color Security Conditioner N-T 250 ml
-25%171,75 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Color WOW Color Security Conditioner N-T 250 ml billede

Produktinformation

Color WOW Color Security Conditioner N-T er en fantastisk balsam, der er skræddersyet til at passe til normalt til tykt hår, samtidig med at den bevarer hårfarven og tilfører fugt. En af de mest bemærkelsesværdige egenskaber ved denne conditioner er, at d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Color WOW
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 5060150185120
Varenr.: 107342
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Color Wow Color Security Conditioner Normal to Thick (250ml)
-28%172 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Color Wow Color Security Conditioner Normal Thick 250 ml
172 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Color Wow Color Security Conditioner (Normal/Thick) 250 ml
175 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Color Wow Security Conditioner Normal To Thick Hair, 250 ml.
229 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Color Wow Security Conditioner Normal to Thick Hair 250 ml
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK167 kr167 krKøb
2Teknikproffset DK169 kr218 krKøb
3NiceHair.dk171,75 kr171,75 krKøb
4Bangerhead DK172 kr172 krKøb
5Lyko DK172 kr172 krKøb
6Beautycos DK175 kr204 krKøb
7Brandshop229 kr229 krKøb
8NordicFeel DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml

PriceData har fulgt prisen på Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Color Wow Color Security Conditioner Normal To Thick Hair 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026167 kr6 kr (3%)
17. maj 2026173 kr1 kr (1%)
11. maj 2026172 kr
10. maj 2026172,95 kr1,95 kr (1%)
9. maj 2026171 kr1,95 kr (1%)
8. maj 2026172,95 kr22,76 kr (15%)
6. maj 2026150,19 kr24,81 kr (14%)
21. apr. 2026175 kr3 kr (2%)
14. apr. 2026172 kr
10. apr. 2026171,75 kr3,25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret