Gå til hovedindhold

CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361

CNDNeglelakEAN: 0639370008042
Pris fra 75 krtil 100 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CND Vinylux Fuji Love #361, 15 ml.
-40%75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CND Vinylux Fuji Love #361, 15 ml. billede

Produktinformation

Neglelak der består af et 2-trins system, der indebærer en base coat og neglelak i et produkt. Den har en hurtig tørretid, og en nem påføringspensel. Derudover har den plejende egenskaber, som sikrer sundere og stærkere negle.

Produktspecifikationer

Mærke: CND
Kategori: CND
EAN: 0639370008042
Varenr.: CND--0521
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361
-25%93,75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361 billede

Produktinformation

CND Vinylux Nail Polish - Fuji Love #361 er en dækkende neglelak i en super smuk mørk rosa farve. Denne lækre neglelak er specielt lavet til dig, som ønsker en **chic og moderne neglelak**, der holder. Med neglelakkerne fra CND VINYLUX **behøver du ingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CND
Kategori: Nail Polishes
EAN: 0639370008042
Varenr.: 89510
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fuji Love - Vinylux #361
-21%99 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fuji Love - Vinylux #361 billede

Produktinformation

Fuji Love - Vinylux #361 Fuji Love #361 er en blød og sofistikeret varm mauve nuance, der blander feminine toner med et dybere strejf af jordfarve for at skabe et elegant og harmonisk udtryk. Den underspillede farvedybde giver et roligt, tidløst look, som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CND™
Kategori: Neglelak
Størrelse: 15 ml
EAN: 0639370008042
Varenr.: 00804
Gå til Nicehands.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
361 Fuji Love, Autumn Addict, CND Vinylux
99 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CND Vinylux Long Wear Polish 361 Fuji Love
99 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
CND Vinylux Fuji Love #361
-20%100 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop75 kr75 krKøb
2NiceHair.dk93,75 kr93,75 krKøb
3Bodylux99 kr99 krKøb
4Nicehands.dk99 kr99 krKøb
5Lyko DK99 kr99 krKøb
6I Love Shampoo100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361

PriceData har fulgt prisen på CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for CND Vinylux Nail Polish 15 ml - Fuji Love #361 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202675 kr18,75 kr (20%)
1. jun. 202693,75 kr18,75 kr (25%)
21. maj 202675 kr24 kr (24%)
20. maj 202699 kr24 kr (32%)
5. maj 202675 kr16 kr (18%)
3. maj 202691 kr16 kr (21%)
21. apr. 202675 kr13 kr (15%)
20. apr. 202688 kr13 kr (17%)
12. mar. 202675 kr17 kr (18%)
11. mar. 202692 kr17 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret