Gå til hovedindhold

DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort

Club 3DAdaptereEAN: 8719214471705
Pris fra 339 krtil 439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 335 kr 30. apr.

Sammenlign priser på DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1010-A DisplayPort 1.2a til DVI adapterkabel Sort
339 kr
Til butik
Club 3D CAC-1010-A DisplayPort 1.2a til DVI adapterkabel Sort billede

Produktinformation

Club 3D - DisplayPort / DVI adapter - dobbeltlink - USB (kun strøm), DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - DisplayPort 1.2a - 60 cm - USB-strøm, aktiv

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1010-A
EAN: 8719214471705
Varenr.: 998242036
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club3D Adapter DisplayPort > DVI-D HDCP OFF aktiv St/Bu retail
376 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort
389 kr
Til butik
DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort billede

Produktinformation

Club 3D - DisplayPort / DVI adapter - dobbeltlink - USB (kun strøm), DisplayPort (han) til DVI-D (hun) - DisplayPort 1.2a - 60 cm - USB-strøm, aktivGenereltBredde: 6.1 cmDybde: 8.2 cmEgenskaber: USB-strøm, aktiv adapterHøjde: 1.4 cmLængde: 60 cmTMDS-links: DobbeltlinkType: DisplayPort / DVI adapterVægt: 109 gForbindelseStikforbindelser: 20 pin DisplayPort - han (input) | 4 pin USB Type A (kun strøm) - han (input)Stikforbindelser (anden ende): DVI-D - hun (output)DiverseOverensstemmelsesstandarder: DisplayPort 1.2aFCCRoHSMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 14.5 cmDybde ved forsendelse: 14.5 cmHøjde ved forsendelse: 4.5 cmVægt ved forsendelse: 173 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Kabler
Vægt: 0.17g
EAN: 8719214471705
Varenr.: 1810107
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort
409 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D CAC-1010-A videokabeladapter 0,6 m DisplayPort DVI-D + USB
-7%410 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1010-A DisplayPort 1.2a til DVI adapterkabel Sort
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK339 kr339 krKøb
2CS MEGASTORE DK376 kr415 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Vivas DK409 kr478 krKøb
5Teknikproffset DK410 kr459 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort

PriceData har fulgt prisen på DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort i 81 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for DisplayPort til DVI adapterkabel - Club 3D CAC-1010-A, 60 cm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026339 kr1 kr (0%)
31. maj 2026338 kr1 kr (0%)
30. maj 2026339 kr1 kr (0%)
27. maj 2026340 kr3 kr (1%)
26. maj 2026343 kr4 kr (1%)
25. maj 2026347 kr4 kr (1%)
24. maj 2026351 kr7 kr (2%)
22. maj 2026344 kr3 kr (1%)
21. maj 2026347 kr2 kr (1%)
20. maj 2026345 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret