Gå til hovedindhold

Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m

Club 3DKablerEAN: 8719214472009
Pris fra 229 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 6. maj

Sammenlign priser på Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1527 USB-C Y kabel 1.83m 100W Sort
229 kr
Til butik
Club 3D CAC-1527 USB-C Y kabel 1.83m 100W Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 1.83 m - USB Power Delivery (100 W), Power Delivery 3.0 support, Power Delivery 2.0 support

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1527
EAN: 8719214472009
Varenr.: 999264891
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D USB Type-C kabel 1.83m Sort Hvid
266 kr
Til butik
Club 3D USB Type-C kabel 1.83m Sort Hvid billede

Produktinformation

Egenskaper: USB-strömförsörjning (100W), Stöd för Power Delivery 3.0, stöd för Power Delivery 2.0, Y-formad, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, programmerbar strömförsörjning (PPS), adaptiv snabbladdning (AFC), Emballagets bredd: 10 cm, Emballagets djup: 10 cm, Emballagets höjd: 3.5 cm, Emballagets vikt: 101 g, Kontakt (andra änden): 2 x 24 pin USB-C - hane, Kontaktdon: 24 pin USB-C - hane, Längd: 1.83 m, Standarder som följs: FCC, RoHS, EMI, Typ: USB typ C-kabel, Vikt: 79 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: USB-C
EAN: 8719214472009
Varenr.: C67917
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C opladerkabel 1,83 m 100 W - Club 3D CAC-1527, sort
279 kr
Til butik
USB-C opladerkabel 1,83 m 100 W - Club 3D CAC-1527, sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1.83 m - USB Power Delivery (100 W), Power Delivery 3.0 support, Power Delivery 2.0 supportGenereltEgenskaber: USB Power Delivery (100 W)Power Delivery 3.0 supportPower Delivery 2.0 supportY-formetQuick Charge 2.0Quick Charge 3.0programmerbar strømforsyning (PPS)adaptiv hurtig opladning (AFC)Længde: 1.83 mType: USB Type-C kabelVægt: 79 gForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 2 x 24 pin USB-C - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSEMIMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 10 cmDybde ved forsendelse: 10 cmHøjde ved forsendelse: 3.5 cmVægt ved forsendelse: 101 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Kabler
Vægt: 0.11g
EAN: 8719214472009
Varenr.: 1814034
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C opladerkabel 1,83 m 100 W - Club 3D CAC-1527, sort
299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m
316 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1527 USB-C Y kabel 1.83m 100W Sort
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK229 kr229 krKøb
2Teknikproffset DK266 kr315 krKøb
3Boligcenter DK279 kr279 krKøb
4Vivas DK299 kr368 krKøb
5Proshop DK316 kr355 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m

PriceData har fulgt prisen på Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m i 163 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Club 3D - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1.83 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026229 kr12 kr (5%)
11. maj 2026241 kr15 kr (7%)
9. maj 2026226 kr3 kr (1%)
8. maj 2026229 kr5 kr (2%)
6. maj 2026224 kr5 kr (2%)
3. maj 2026229 kr5 kr (2%)
29. apr. 2026224 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026226 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026229 kr12 kr (5%)
15. apr. 2026241 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret