Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support

Club 3DKVM-switchesEAN: 8719214471996
Pris fra 370 krtil 552 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 366 kr 14. maj

Sammenlign priser på Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D MST HUB DP 1.4 TO 2 HDMI SUPPORTS UP TO 2x
370 kr
Til butik
Club 3D MST HUB DP 1.4 TO 2 HDMI SUPPORTS UP TO 2x billede

Produktinformation

Videoadapter, DisplayPort han til HDMI hun, 20 cm, 4K60 Hz (3840 x 2160) support

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: CSV-7200H
EAN: 8719214471996
Varenr.: 2994319
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support
439 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-7200H DisplayPort til HDMI adapter Sort
452 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI adapter DisplayPort til HDMI 4K60 - CLUB3D CSV-7200H (sort)
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI adapter DisplayPort til HDMI 4K60 - CLUB3D CSV-7200H (sort)
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-7200H DisplayPort til HDMI adapter Sort
489 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D Videoadapter DisplayPort / HDMI 20cm Sort
552 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK370 kr409 krKøb
2CS MEGASTORE DK439 kr478 krKøb
3CompuMail DK452 kr452 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr548 krKøb
6Ultrashop489 kr489 krKøb
7Teknikproffset DK552 kr601 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support i 77 dage. Laveste pris i perioden er 366 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Club 3D CSV-7200H - Videoadapter - DisplayPort han til HDMI hun - 20 cm - 4K60 Hz (3840 x 2160) support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026370 kr2 kr (1%)
31. maj 2026368 kr1 kr (0%)
30. maj 2026369 kr1 kr (0%)
21. maj 2026370 kr1 kr (0%)
20. maj 2026369 kr1 kr (0%)
17. maj 2026370 kr3 kr (1%)
15. maj 2026367 kr1 kr (0%)
14. maj 2026366 kr46 kr (11%)
19. mar. 2026412 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret