Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz

Club 3DComputer – tilbehørEAN: 8719214473495
Pris fra 1.989 krtil 2.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1989 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - Dockingstation - Thunderbolt 5 - 180 Watt
1.989 kr
Til butik
Club 3D - Dockingstation - Thunderbolt 5 - 180 Watt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Club-3d
Kategori: Portreplikator & Docking
Farve: 1
Artikel nr.: CSV-2563
EAN: 8719214473495
Varenr.: 24668593
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D Thunderbolt 5 Dockingstation
1.991 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C hub CLUB3D CSV-2563 Thunderbolt 5 5-i-1
1.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - docking station - Thunderbolt 5
2.001 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C hub CLUB3D CSV-2563 Thunderbolt 5 5-i-1
2.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D Thunderbolt 5 Dockingstation
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.989 kr1.989 krKøb
2CompuMail DK1.991 kr1.991 krKøb
3Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
4Proshop DK2.001 kr2.001 krKøb
5Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
6Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1.619 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 1.991 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.717 kr.

Den nuværende pris på 1.989 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Club 3D CSV-2563 Thunderbolt 5 hub - 5‑i‑1 med tredobbelt video op til 5K/60 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.989 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.991 kr271 kr (16%)
20. jan. 20261.720 kr101 kr (6%)
17. jan. 20261.619 kr8 kr (0%)
15. jan. 20261.627 kr16 kr (1%)
13. jan. 20261.643 kr8 kr (0%)
12. jan. 20261.651 kr8 kr (0%)
11. jan. 20261.659 kr8 kr (0%)
10. jan. 20261.667 kr8 kr (0%)
9. jan. 20261.675 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret