Gå til hovedindhold

Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports

Club 3DLyd- og videoadaptereEAN: 8719214472832
Pris fra 175 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CSV-1384 HDMI Switch 2 Porte
175 kr
Til butik
Club 3D CSV-1384 HDMI Switch 2 Porte billede

Produktinformation

Club 3D - Video-/audioswitch - 2 x HDMI, 1x HDMI

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CSV-1384
EAN: 8719214472832
Varenr.: 1001714677
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports
175 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D HDMI 2-in-1 Bi-directional Switch for 8K60Hz or 4K120Hz
189 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI switch 2-vej 2x1 - Club 3D CSV-1384
199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CSV-1384 HDMI Switch 2 Porte
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI switch 2-vej 2x1 - Club 3D CSV-1384
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK175 kr175 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3Teknikproffset DK189 kr238 krKøb
4Boligcenter DK199 kr199 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6Vivas DK219 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports i 176 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Club 3D CSV-1384 - video/audio switch - 2-in-1 bi-directional - 2 ports de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026175 kr5 kr (3%)
7. maj 2026170 kr6 kr (4%)
6. maj 2026164 kr6 kr (4%)
1. maj 2026170 kr10 kr (6%)
22. mar. 2026160 kr10 kr (6%)
19. mar. 2026170 kr6 kr (4%)
14. mar. 2026164 kr6 kr (4%)
2. mar. 2026170 kr6 kr (4%)
27. feb. 2026164 kr2 kr (1%)
21. feb. 2026166 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret