Gå til hovedindhold

Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International

Club 3DStrømforsyninger og opladereEAN: 8719214472733
Pris fra 648 krtil 779 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1917 140W GaN Strømforsyningsadapter
648 kr
Til butik
Club 3D CAC-1917 140W GaN Strømforsyningsadapter billede

Produktinformation

Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - Power Delivery 3.1, PD/PPS - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1917
EAN: 8719214472733
Varenr.: 1001393041
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International
660 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C oplader 140 W GaN - Club 3D CAC-1917
739 kr
Til butik
USB-C oplader 140 W GaN - Club 3D CAC-1917 billede

Produktinformation

Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - Power Delivery 3.1, PD/PPS - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - InternationalGenereltBredde: 7.6 cmDybde: 3.1 cmHøjde: 9.6 cmLokalisering: InternationalProdukttype: StrømforsyningsadapterVægt: 387 gStrømenhedAftagelig kabelstikforbindelsestype: USB-CEgenskaber: OverbelastningsbeskyttelsekortslutningsbeskyttelseoverspændingsbeskyttelseoverstrømsbeskyttelseGaN Technologyover-temperaturbeskyttelseHurtigopladningsteknologi: Power Delivery 3.1, PD/PPSMax. elektrisk strøm: 5 ANødvendig spænding: AC 100-240 V (50/60 Hz)Output-stikforbindelser: Total 4: 4 pin USB Type A, 3 x 24 pin USB-CStrømenhedsoplysninger: 24 pin USB-C - output - 28 V - 140 W - 5 A | 2 x 24 pin USB-C - output - 20 V - 65 W - 3.25 A | 4-pins USB Type A - output - 5 V - 12 W - 2.4 AStrømforsyning: 140 WattDiverseMedfølgende ledninger: USB-C opladningskabel - 1 mOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSEMIPakningstype: BoksUdstyr inkluderet: Strømstikadapter (EU)strømstikadapter (UK)strømstikadapter (US)strømstikadapter (C8)Mål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse:

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Opladere
Vægt: 0.51g
EAN: 8719214472733
Varenr.: 1812460
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D 140Watt Strømforsyningsadapter
740 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C oplader 140 W GaN - Club 3D CAC-1917
759 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1917 140W GaN Strømforsyningsadapter
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK648 kr648 krKøb
2CS MEGASTORE DK660 kr699 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Teknikproffset DK740 kr799 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International i 114 dage. Laveste pris i perioden er 648 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 683 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 659 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Club 3D CAC-1917 - Strømforsyningsadapter - GaN-teknologi - 140 Watt - 5 A - PD/PPS, Power Delivery 3.1 - 4 output-stikforbindelser (USB, 3 x USB-C) - på kabel: USB-C - International de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026648 kr6 kr (1%)
26. maj 2026654 kr6 kr (1%)
25. maj 2026648 kr6 kr (1%)
24. maj 2026654 kr6 kr (1%)
23. maj 2026648 kr6 kr (1%)
22. maj 2026654 kr6 kr (1%)
21. maj 2026648 kr6 kr (1%)
20. maj 2026654 kr6 kr (1%)
19. maj 2026648 kr6 kr (1%)
18. maj 2026654 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret