Gå til hovedindhold

USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort)

Club 3DKablerEAN: 8719214472160
Pris fra 89 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1531 USB-C 3.2 Gen 1 forlængerkabel 1m Sort
89 kr
Til butik
Club 3D CAC-1531 USB-C  3.2 Gen 1 forlængerkabel 1m Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB-forlængerkabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (hun) - 20 V - 3 A - 1 m - tovejs, 4K60 Hz support

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1531
EAN: 8719214472160
Varenr.: 999897244
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D USB Type-C forlængerkabel 1m Sort
105 kr
Til butik
Club 3D USB Type-C forlængerkabel 1m Sort billede

Produktinformation

Egenskaper: Dubbelriktad, 4K60Hz stöd, 5 Gb datahastighet, Emballagets bredd: 14.5 cm, Emballagets djup: 4.5 cm, Emballagets höjd: 14.5 cm, Emballagets vikt: 132 g, Kontakt (andra änden): 24 pin USB-C - hona, Kontaktdon: 24 pin USB-C - hane, Längd: 1 m, Märkspänning: 20 V, Märkström: 3 A, Service och support: 2 års garanti, Standarder som följs: FCC, RoHS, EMI, Typ: USB typ C-förlängningskabel, Vikt: 87 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Forlængerledninger
EAN: 8719214472160
Varenr.: C67926
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort)
119 kr
Til butik
USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort) billede

Produktinformation

Club 3D - USB-forlængerkabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (hun) - 20 V - 3 A - 1 m - tovejs, 4K60 Hz supportGenereltEgenskaber: Tovejs4K60 Hz support5 Gbps datarateLængde: 1 mType: USB Type-C forlængerkabelVægt: 87 gVurderet spænding: 20 VVurderet strøm: 3 AForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hunDiverseOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSEMIMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 14.5 cmDybde ved forsendelse: 4.5 cmHøjde ved forsendelse: 14.5 cmService & Support: 2 års garantiVægt ved forsendelse: 132 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.08g
EAN: 8719214472160
Varenr.: 1811075
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1531 USB-C 3.2 Gen 1 forlængerkabel 1m Sort
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort)
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK89 kr89 krKøb
2Teknikproffset DK105 kr154 krKøb
3Boligcenter DK119 kr119 krKøb
4Ultrashop129 kr129 krKøb
5Vivas DK139 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort)

PriceData har fulgt prisen på USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 34 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for USB-C kabel forlængelse 1 m - Club 3D (USB 3.2 Gen 1, sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202689 kr3 kr (3%)
6. apr. 202692 kr1 kr (1%)
5. apr. 202693 kr1 kr (1%)
4. apr. 202692 kr1 kr (1%)
3. apr. 202693 kr1 kr (1%)
2. apr. 202692 kr1 kr (1%)
1. apr. 202693 kr1 kr (1%)
31. mar. 202692 kr1 kr (1%)
30. mar. 202693 kr1 kr (1%)
29. mar. 202692 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret