Gå til hovedindhold

Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv

Club 3DAdaptereEAN: 8719214471231
Pris fra 239 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 236 kr 5. maj

Sammenlign priser på Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1512 USB-C til VGA aktiv adapterkabel 5m Sort
239 kr
Til butik
Club 3D CAC-1512 USB-C til VGA aktiv adapterkabel 5m Sort billede

Produktinformation

Club 3D - Adapterkabel - USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1512
EAN: 8719214471231
Varenr.: 994672936
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv
243 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C til VGA kabel 5 m - Club 3D aktiv adapterkabel, sort
279 kr
Til butik
USB-C til VGA kabel 5 m - Club 3D aktiv adapterkabel, sort billede

Produktinformation

Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktivGenereltKabeltype: Adapterkabel aktivLængde: 5 mUnderstøttet grænseflade: VGA / USBForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 15 pin HD D-Sub (HD-15) - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: FCCRoHSEMIMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 14.5 cmDybde ved forsendelse: 14.5 cmHøjde ved forsendelse: 6 cmVægt ved forsendelse: 309 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.32g
EAN: 8719214471231
Varenr.: 1813990
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C til VGA kabel 5 m - Club 3D aktiv adapterkabel, sort
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D cac-1512 usb C VGA Svart
317 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1512 USB-C til VGA aktiv adapterkabel 5m Sort
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK239 kr239 krKøb
2CS MEGASTORE DK243 kr282 krKøb
3Boligcenter DK279 kr279 krKøb
4Vivas DK299 kr368 krKøb
5Teknikproffset DK317 kr366 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv

PriceData har fulgt prisen på Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv i 135 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Club 3D - Adapterkabel - 24 pin USB-C han til HD-15 (VGA) han - 5 m - aktiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026239 kr3 kr (1%)
28. maj 2026242 kr1 kr (0%)
27. maj 2026243 kr1 kr (0%)
26. maj 2026242 kr2 kr (1%)
25. maj 2026240 kr4 kr (2%)
24. maj 2026244 kr1 kr (0%)
22. maj 2026243 kr1 kr (0%)
21. maj 2026242 kr4 kr (2%)
20. maj 2026246 kr1 kr (0%)
19. maj 2026245 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret