Gå til hovedindhold

Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos

Cloud BTøjdyrEAN: 0872354012929
Pris fra 221 krtil 399,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 178,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cloud B - Twinkling Twilight Turtle Aqua
221 kr
Til butik
Cloud B - Twinkling Twilight Turtle Aqua billede

Produktinformation

Hjælp dit barn med at falde sødt og trygt i søvn med Cloud B's prisvindende natlamper, så barnet kan sove uden at være bange for mørke. Nu er der kommet en sød blå skildpadde, der lyser rummet op med blinkende farvestrålende stjerner, mens den spiller beroligende melodier. Du kan vælge en enkelt farve og så vil skildpadden oplyse rummet med en stjernehimmel med 8 stjernetegn.

Produktspecifikationer

Mærke: Cloud B
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: CB7323-T2
EAN: 0872354012929
Varenr.: 3280922
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos
224 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cloud b Zólw Twinkling Twilight Turtle Aqua
268 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Cloud B - Twilight Turtle - Skildpadde Natlampe - Aqua
299,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Cloud b Twinkling Twilight Turtle, Aqua (CB7323-T2P)
327 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Cloud-B Natlampe m. Lyd - Twinkling Twilight Turtle - 30 cm - Aq
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK221 kr260 krKøb
2CS MEGASTORE DK224 kr263 krKøb
3CompuMail DK268 kr268 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5Teknikproffset DK327 kr386 krKøb
6Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos

PriceData har fulgt prisen på Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos i 133 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 221 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Cloud B Twinkling Twilight Turtle grojantis ir šviečiantis migdukas, mėlynos spalvos de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026221 kr1 kr (0%)
12. maj 2026220 kr1 kr (0%)
9. maj 2026221 kr1 kr (0%)
8. maj 2026220 kr1 kr (0%)
7. maj 2026219 kr1 kr (0%)
6. maj 2026220 kr1 kr (0%)
2. maj 2026219 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026220 kr4 kr (2%)
29. apr. 2026216 kr4 kr (2%)
24. apr. 2026220 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret