Gå til hovedindhold

Netto Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes

NettoPærerEAN: 6945730430687
Pris fra 170,36 krtil 206,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,89 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168,75 kr 31. maj

Sammenlign priser på Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170.36 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes
170,36 kr
Til butik
Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes billede

Produktspecifikationer

Mærke: zevercsslr
Kategori: G9 Pærer
Farve: 1
Artikel nr.: 140066575
EAN: 6945730430687
Varenr.: 4597247
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CLIO Ø191MM RETRO 16W 1400LM 827
188,63 kr
Til butik
CLIO Ø191MM RETRO 16W 1400LM 827 billede

Produktinformation

Passer godt i slanke loftsarmaturer. Nem og fleksibel installation. Skyggefri, homogen lysspredning. Integreret driver. Inklusiv magneter og tilslutningsboks. Tilbehør til dagslys og bevægelsessensor tilgængelig. Nem og fleksibel installation i mindre dow...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR NETTO
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 6945730430687
Varenr.: 15840347521359
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Clio Led 16w/827 1400lm Modul Gii
197 kr
Til butik
Clio Led 16w/827 1400lm Modul Gii billede

Produktinformation

"Fordele: Let at monterer i mindre downlights og utallige dekorative og funktionelle armaturer Lang levetid reducerer drift og vedligeholdelses omkostninger Ingen opvarmningstid, 100% lys ved tænding Ingen UV/IR stråling"

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Netto
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 6945730430687
Varenr.: 2369981
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Clio ø191mm retro 16w 1400lm 827
206,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK170,36 kr209,36 krKøb
2EL-GROSSISTEN188,63 kr188,63 krKøb
3Elvvs.dk197 kr197 krKøb
4MaintainIt206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes

PriceData har fulgt prisen på Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes i 175 dage. Laveste pris i perioden er 168,75 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 170,36 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Clio LED 16W 1400lm 2700K GII modul til udskiftning af traditionel lysrør - med magnetisk fastgørelse Ø191mm - kan ikke dæmpes de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026170,36 kr1,61 kr (1%)
31. maj 2026168,75 kr2,31 kr (1%)
30. maj 2026171,06 kr2,24 kr (1%)
28. maj 2026173,3 kr2,31 kr (1%)
24. maj 2026170,99 kr
9. maj 2026170,36 kr
2. maj 2026171,15 kr17,48 kr (9%)
21. mar. 2026188,63 kr8,37 kr (4%)
20. mar. 2026197 kr8,37 kr (4%)
17. mar. 2026188,63 kr8,37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret