Gå til hovedindhold

Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml

CliniqueHudpleje3 anti-aldring teknologierProfessionel anti-aldringEAN: 0192333101681

Clinique Smart Clinical Repair Serum med CL 1870 Laser Focus Complex og hyaluronsyre. Kraftfuldt anti-aldring serum der reducerer rynker på 10 dage. Læs mere

Pris fra 519 krtil 929 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 505 kr 19. maj

Sammenlign priser på Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum - 50ml
519 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum - Dame - 50 ml
539 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum 50 ml
577 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum 50 ml
605 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum 50 ml
-25%678,75 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum (50ml)
-16%760 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum 50 ml
851 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Smart Clinical Repair Clinical Repair Wrinkle Correcting
929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK519 kr558 krKøb
2CS MEGASTORE DK539 kr578 krKøb
3Teknikproffset DK577 kr626 krKøb
4Beautycos DK605 kr605 krKøb
5NiceHair.dk678,75 kr678,75 krKøb
6Bangerhead DK760 kr760 krKøb
7NordicFeel DK851 kr851 krKøb
8Lyko DK929 kr929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum 50 ml

Clinique

Clinique Smart Clinical Repair Serum med CL 1870 Laser Focus Complex og hyaluronsyre. Kraftfuldt anti-aldring serum der reducerer rynker på 10 dage.

• anti-aging serum
• rynkecreme
• ansigtsserum
• peptidserum
• retinoid serum
• clinique serum
• Professionel anti-aldring
• 3 anti-aldring teknologier

Beskrivelse

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum er et avanceret anti-aldring serum, der kombinerer tre innovative teknologier til at bekæmpe rynker og fine linjer fra flere vinkler. Formuleret med CL 1870 Laser Focus Complex indeholdende peptider, der stimulerer hudens naturlige kollagenproduktion og styrker hudstrukturen. Hyaluronsyre tilfører øjeblikkelig fugt for en fyldigere hud, mens potent retinoid fremmer cellefornyelse og giver huden en strålende glød. Kliniske studier viser 84% reduktion i dybere rynker efter bare 10 dage blandt 358 kvinder. Serumet er skånsomt nok til brug morgen og aften, selvom det indeholder retinol. Ved regelmæssig anvendelse oplever du mere smidig, fastere og glattere hud med ungdommelig udstråling. Velegnet til alle hudtyper og dermatologisk testet.

Specifikationer

hudtype:Alle hudtyper
parfume:Parfumefri
volumen:50 ml
anvendelse:Morgen og aften
allergitestet:Ja
dispensertype:Pumpeflaske
hovedingredienser:CL 1870 Laser Focus Complex, Hyaluronsyre, Retinoid, Peptider
kliniske_resultater:84% reduktion i rynker på 10 dage
dermatologisk_testet:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan serumet bruges både morgen og aften?

Ja, selvom det indeholder retinol er det formuleret så skånsomt, at det kan anvendes både morgen og aften.

Hvor hurtigt kan jeg se resultater?

Kliniske studier viser synlige resultater på blot 10 dage, hvor 84% så reduktion i dybere rynker.

Er det velegnet til følsom hud?

Ja, serumet er dermatologisk testet og allergitestet, samt parfumefri og velegnet til alle hudtyper.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 505 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 546 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clinique Smart Repair & Hydration Essentials Serum 50 ml & Moisturizer 125 ml - 175 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026519 kr14 kr (3%)
19. maj 2026505 kr14 kr (3%)
17. apr. 2026519 kr8 kr (2%)
14. apr. 2026527 kr10 kr (2%)
8. apr. 2026517 kr11 kr (2%)
21. mar. 2026528 kr10 kr (2%)
14. mar. 2026518 kr10 kr (2%)
2. feb. 2026528 kr13 kr (2%)
27. jan. 2026541 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026542 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret