Gå til hovedindhold

Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait

CliniqueØjenskyggeEAN: 0192333201510
Pris fra 166 krtil 315 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Impact Duo Eye Shadow - No. 4 Cafe Au Lait
166 kr
Til butik
Clinique Impact Duo Eye Shadow - No. 4 Cafe Au Lait billede

Produktinformation

Clinique Impact Duo Øjenskygge giver intens, langtidsholdbar farve med en glat finish. Den blendbare formel skaber både dramatiske og subtile øjenlooks. Oftalmologisk testet og uden parfume, ideel til sensitive øjne.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 192333201510
EAN: 0192333201510
Varenr.: 3317719
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait
178 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Shadow Play - 1 g
186 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Dual Café Au Lait 1,9 g
-38%208 kr
Før 337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique High Impact Dual Café Au Lait
-18%258 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique High Impact Dual Café Au Lait - 1,9 g
287 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique High Impact Dual Café Au Lait
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK166 kr205 krKøb
2Teknikproffset DK178 kr227 krKøb
3CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
4Cocopanda DK208 kr208 krKøb
5Bangerhead DK258 kr258 krKøb
6NordicFeel DK287 kr287 krKøb
7Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait

PriceData har fulgt prisen på Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait i 181 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Clinique Impact Duo Eye Shadow 1.9 g #04 Cafe Au Lait de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026166 kr92 kr (36%)
20. maj 2026258 kr22 kr (9%)
19. maj 2026236 kr70 kr (42%)
13. maj 2026166 kr4 kr (2%)
7. maj 2026170 kr7 kr (4%)
5. maj 2026177 kr11 kr (7%)
6. apr. 2026166 kr10 kr (6%)
1. apr. 2026176 kr7 kr (4%)
31. mar. 2026169 kr3 kr (2%)
3. mar. 2026166 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret