Gå til hovedindhold

Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone

CliniqueLip glossLuksuriøs glans hele dagenDaglig makeup og læbeplejeEAN: 0192333142868

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey Pop giver læberne luksuriøs glans og fugt hele dagen. Med smørbløde formel og hyaluronsyre til fyldigere læber. Læs mere

Pris fra 132 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 21. maj

Sammenlign priser på Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #01 Black Honey Pop
132 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 4 ml - sort Honey Pop
-28%158,78 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey Pop (3.4ml)
-24%167 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 01 Black Honey Pop
178 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey 3,4 ml
-20%180 kr
Før 226 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey Pop - 4,5 ml
200 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK132 kr181 krKøb
2NiceHair.dk158,78 kr158,78 krKøb
3Bangerhead DK167 kr167 krKøb
4Proshop DK178 kr217 krKøb
5Cocopanda DK180 kr180 krKøb
6NordicFeel DK200 kr200 krKøb
7Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey Pop 3,4 ml

Clinique

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey Pop giver læberne luksuriøs glans og fugt hele dagen. Med smørbløde formel og hyaluronsyre til fyldigere læber.

• lipgloss
• læbeglans
• Clinique læber
• Black Honey
• hyaluronsyre lipgloss
• parfumefri lipgloss
• Daglig makeup og læbepleje
• Luksuriøs glans hele dagen

Beskrivelse

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Honey Pop er den ultimative lipgloss til dig, der ønsker luksuriøs glans og fugt. Den smørbløde formel omslutter læberne med blød glans og lindrende fugt, samtidig med at den giver et saftigt strejf af farve. Formuleret med nærende aloesmør, avocadosmør og sheasmør plejer den læberne, mens hyaluronsyre binder fugten og får læberne til at se fyldigere ud. Den timeglasformede skrå applikator giver en superglat påføring og perfekt farvedosering. Black Honey Pop er en glansfuld udgave af Cliniques kultklassiske læbefarve, der passer til alle hudtoner. Denne parfumefri og allergitestede lipgloss holder hele dagen.

Specifikationer

Finish:Høj glans
Volumen:3,4 ml
Applicator:Timeglasformet skrå applikator
Nøgleingredienser:Hyaluronsyre, Aloesmør, Avocadosmør, Sheasmør
Særlige egenskaber:Parfumefri, Allergitestet

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder glossen på læberne?

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss holder hele dagen med luksuriøs glans og fugt.

Er Black Honey Pop farven passer til alle hudtoner?

Ja, Black Honey Pop er universelt flatterende og passer til alle hudtoner og læbenuancer.

Kan jeg bruge den sammen med andre læbeprodukter?

Ja, lipglossen kan anvendes alene eller sammen med andre læbeprodukter som læbestift.

Indeholder produktet parfume eller allergener?

Nej, Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss er parfumefri og allergitestet for sikker brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone

PriceData har fulgt prisen på Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone i 166 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Clinique Honey Collection Pop Plush Creamy Lip Gloss Black Hone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026132 kr23 kr (21%)
21. maj 2026109 kr23 kr (17%)
20. maj 2026132 kr5 kr (4%)
13. maj 2026127 kr5 kr (4%)
1. maj 2026132 kr7 kr (6%)
24. mar. 2026125 kr2 kr (2%)
18. mar. 2026123 kr10 kr (9%)
13. mar. 2026113 kr10 kr (8%)
18. feb. 2026123 kr2 kr (2%)
17. feb. 2026121 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret