Gå til hovedindhold

Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop

CliniqueRouge og bronzereEAN: 0192333101247
Pris fra 195 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181,13 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Cheek Pop Blush 3.5 g - 17 sort Honey Pop
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Cheek Pop Blush 3.5 g - 17 sort Honey Pop billede

Produktinformation

Clinique Cheek Pop Blush - 17 Black Honey Pop er en klar og levende blush, der giver kinderne en naturlig glød, uden at se pudret ud. Denne blush har en silkeblød, holdbar formel, som kan opbygges i farven. Den findes i nuancer, der passer enhver hudtone.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 0192333101247
Varenr.: 105973
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Cheek Pop Black Honey
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Cheek Pop Blush Black Honey 17 3,5g
-20%195 kr
Før 244 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Cheek Pop Blush - No. 17 Black Honey Pop
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Cheek Pop Black Honey - 3,5 g
225 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk195 kr195 krKøb
2Bangerhead DK195 kr195 krKøb
3Cocopanda DK195 kr195 krKøb
4Proshop DK199 kr238 krKøb
5NordicFeel DK225 kr225 krKøb
6Lyko DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop

PriceData har fulgt prisen på Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop i 177 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Clinique Honey Collection Cheek Pop Blush Black Honey Pop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026195 kr3 kr (2%)
14. maj 2026198 kr1 kr (1%)
12. maj 2026199 kr3 kr (1%)
11. maj 2026202 kr
10. maj 2026201,5 kr17,5 kr (10%)
9. maj 2026184 kr8 kr (4%)
8. maj 2026192 kr3 kr (2%)
6. maj 2026195 kr6,5 kr (3%)
4. maj 2026201,5 kr7,5 kr (4%)
2. maj 2026194 kr7,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret