Gå til hovedindhold

Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey

CliniqueLæbestiftEAN: 0192333300855
Pris fra 140,14 krtil 211 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70,86 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140.14 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Almost Lipstick Nude Honey 19g
140,14 kr
Til butik
Clinique Almost Lipstick Nude Honey 19g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 1
Artikel nr.: 192333300855
EAN: 0192333300855
Varenr.: 25209842
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Almost Lipstick 1.9 g - Nude Honey
-25%168,75 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Almost Lipstick 1.9 g - Nude Honey billede

Produktinformation

Clinique Almost Lipstick - Nude Honey er en klassiker fra Clinique. Det er ikke helt læbestift, og ikke helt en gloss - dens tekstur ligner mere en læbebalsam, som du nemt kan opbygge. Almost Lipstick er tilgængelig i flere flatterende nuancer og er ken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Lipstick
EAN: 0192333300855
Varenr.: 119658
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Almost Lipstick Nude Honey
-25%169 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Almost Lipstick Nude Honey billede

Produktinformation

Almost Lipstick er en klassiker fra Clinique. Det er ikke helt læbestift, og ikke helt en gloss - dens tekstur ligner mere en læbebalsam, som du nemt kan opbygge. Nu også tilgængelig i den nye shade Nude Honey. Almost Lipstick er tilgængelig i tre flatterende nuancer og er kendt for sin evne til at tilpasse sig alle hudtoner og fremstå unik på enhver. Det gør produktet: Almost Lipstick har et transparent pigment, som glider på som et let lag af skinnende farve, mens den fugtige formel giver læberne en let, blød finish. Den fremhæver læbernes naturlige tone og skaber en flatterende nuance, der er unik for dig. Påføringen er nem og ukompliceret, og du behøver ikke engang et spejl. Formelfakta: Gennemsigtig dækkeevne. Let glansfinish. Kombinerer fordelene ved en læbestift, læbebalsam med farve og lip gloss. De unikke Black Honey-, Pink Honey-, og Nude Honey-nuancer ser unikke ud på alle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Læbestift
0
Artikel nr.: VEZF330000
EAN: 0192333300855
Varenr.: B099002
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique - Allmost Lipstick Nude Honey
-22%175 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Almost Lipstick Nude Honey - 1,9 g
197 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Almost Lipstick Nude Honey 33 1,9g
-20%200 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey
211 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK140,14 kr179,14 krKøb
2NiceHair.dk168,75 kr168,75 krKøb
3Bangerhead DK169 kr169 krKøb
4BilligParfume.dk175 kr175 krKøb
5NordicFeel DK197 kr197 krKøb
6Cocopanda DK200 kr200 krKøb
7Lyko DK211 kr211 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey

PriceData har fulgt prisen på Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey i 177 dage. Laveste pris i perioden er 140,14 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 140,14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Clinique Honey Collection Almost Lipstick Nude Honey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026140,14 kr3,86 kr (3%)
5. maj 2026144 kr16 kr (10%)
4. maj 2026160 kr16 kr (11%)
3. maj 2026144 kr16 kr (10%)
30. apr. 2026160 kr3 kr (2%)
28. apr. 2026157 kr3 kr (2%)
27. apr. 2026160 kr11 kr (6%)
25. apr. 2026171 kr14 kr (9%)
18. apr. 2026157 kr9 kr (5%)
16. apr. 2026166 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret