Gå til hovedindhold

Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml

CliniqueSolbeskyttelse til ansigtEAN: 0192333266779
Pris fra 183,75 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 22. maj

Sammenlign priser på Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF50 - 40 ml
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF50 - 40 ml billede

Produktinformation

Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF50 er en let, daglig solcreme med SPF 50. Solcremen er beriget med hudplejende ingredienser, som hjælper med at kontrollere olie, tilstoppede porer og med at forfine hudens tekstur. Solcremen beskytter mod båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Sunscreen
EAN: 0192333266779
Varenr.: 123167
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF 50 (40 ml)
-25%204 kr
Før 271 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF 50 40ml
-20%204 kr
Før 256 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLINIQUE UV Solutions Mattifying SPF50 ansigtscreme 40 ml
208 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF 50 40 ml
225 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique UV Solutions Mattifying Sunscreen SPF 50 40 ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
2Bangerhead DK204 kr204 krKøb
3Cocopanda DK204 kr204 krKøb
4CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
5NordicFeel DK225 kr225 krKøb
6Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml i 99 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 183,75 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Clinique Energized Protection Day Essentials Sunscreen 40 ml & Energy Gel Cream 50 ml - 90 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026183,75 kr19,25 kr (9%)
30. maj 2026203 kr19,25 kr (10%)
29. maj 2026183,75 kr1,49 kr (1%)
28. maj 2026185,24 kr5,24 kr (3%)
27. maj 2026180 kr8 kr (5%)
22. maj 2026172 kr13,24 kr (7%)
8. maj 2026185,24 kr5,24 kr (3%)
6. maj 2026180 kr5,24 kr (3%)
24. apr. 2026185,24 kr59,76 kr (24%)
23. apr. 2026245 kr59,76 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret