Gå til hovedindhold

Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml)

CliniqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0192333116203
Pris fra 164 krtil 300 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 29. maj

Sammenlign priser på Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLINIQUE Men Oil Free Moisturizer 100 ml
164 kr
Til butik
CLINIQUE Men Oil Free Moisturizer 100 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 4
Artikel nr.: 020714649555
EAN: 0192333116203
Varenr.: 3284457
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique For Men Oil Free Moisturizer
170 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique For Men Oil Free Moisturizer 100 ml
179 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique For Men Oil-Free Moisturizer 100 ml
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml)
-25%238 kr
Før 316 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Oil Control Moisturizer For Men 100ml
-20%256 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer 100 ml
284 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique For Men Oil Control Moisturizer 100 ml
300 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
2Proshop DK170 kr209 krKøb
3Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
4NiceHair.dk225 kr225 krKøb
5Bangerhead DK238 kr238 krKøb
6Cocopanda DK256 kr256 krKøb
7NordicFeel DK284 kr284 krKøb
8Lyko DK300 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Clinique Clinique For Men Oil Control Moisturizer (100 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026164 kr4 kr (3%)
29. maj 2026160 kr5 kr (3%)
27. maj 2026165 kr4 kr (2%)
22. maj 2026161 kr9 kr (5%)
19. maj 2026170 kr3 kr (2%)
18. maj 2026167 kr5 kr (3%)
14. maj 2026162 kr5 kr (3%)
9. maj 2026167 kr1 kr (1%)
6. maj 2026166 kr2 kr (1%)
2. maj 2026164 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret