Gå til hovedindhold

Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml

CliniqueTonereEAN: 0020714281113
Pris fra 134 krtil 409,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 275,5 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Anti-Blemish Solutions Clarifying Lotion Step 2 200 ml
134 kr
Til butik
Clinique Anti-Blemish Solutions Clarifying Lotion Step 2 200 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Skintonic
Farve: 4
Artikel nr.: 020714281113
EAN: 0020714281113
Varenr.: 3755448
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique - Anti-Blemish Solutions Clarifying Lotion - 200 ml
-31%149 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Acne Solutions Clarifying Lotion 200 ml
151 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Anti-Blemish Solutions Duo Clarifying Lotion 200ml, Moisturizer 50ml - 250 ml
-10%409,5 kr
Før 455 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
2BilligParfume.dk149 kr149 krKøb
3Proshop DK151 kr190 krKøb
4NordicFeel DK409,5 kr409,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Clinique Clear Skin Essentials Set Cleansing Foam 125 Ml, Clarifying Lotion 200 Ml, Moisturizer 100 ml - 425 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026134 kr4 kr (3%)
21. maj 2026138 kr4 kr (3%)
13. maj 2026134 kr20 kr (13%)
12. maj 2026154 kr2 kr (1%)
8. maj 2026152 kr18 kr (13%)
5. maj 2026134 kr16 kr (11%)
4. maj 2026150 kr16 kr (12%)
3. maj 2026134 kr16 kr (11%)
2. maj 2026150 kr3 kr (2%)
30. apr. 2026153 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret