Gå til hovedindhold

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet

CliniqueMascaraEAN: 0192333100998
Pris fra 136 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet
136 kr
Til butik
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet billede

Produktinformation

Varemærke: Clinique, Type: Make-up, Undergruppe: Mascara, Navn: Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Mascara
EAN: 0192333100998
Varenr.: C40585
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara
147 kr
Til butik
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara billede

Produktinformation

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara, Jumbo Jet 10 ml Stor børste, stor forandring. Overdimensioneret volumeopbyggende børste, der transformerer dine vipper fra fine og sarte til fascinerende og fyldige. Fyldig farve, der nemt bygger vipperne op til lige netop det resultat, du ønsker. Testet af øjenlæger.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 192333100998
EAN: 0192333100998
Varenr.: 3023550
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Chubby Lash Fattening-Ju (10 ml)
-18%202 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Chubby Lash Fattening-Ju (10 ml) billede

Produktinformation

Med et strøg forvandles vipperne fra flirtende til fyldige og fænomenale. Smukke vipper i op til 24 timer uden at løbe eller drysse. Fjernes nemt med varmt vand. Forvandl dine vipper, forvandl dit look. Oftalmologisk testet. Velegnet til sarte øjne og kontaktlinsebrugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Mascara
Vægt: 32g
Artikel nr.: V16J010000
EAN: 0192333100998
Varenr.: B079649
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara Jumbo Jet 9ml
-20%209 kr
Før 262 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara Jumbo Jet - 9.5 ml
243 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Chubby Lash Fattening Mascara Jumbo Jet
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK136 kr185 krKøb
2Proshop DK147 kr186 krKøb
3Bangerhead DK202 kr202 krKøb
4Cocopanda DK209 kr209 krKøb
5NordicFeel DK243 kr243 krKøb
6Lyko DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet

PriceData har fulgt prisen på Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet i 165 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Clinique Chubby Lash Fattening Mascara 9 ml #01 Jumbo Jet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026136 kr5 kr (4%)
13. maj 2026131 kr5 kr (4%)
27. apr. 2026136 kr7 kr (5%)
21. apr. 2026129 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026131 kr2 kr (2%)
19. apr. 2026129 kr2 kr (2%)
18. apr. 2026131 kr10 kr (7%)
11. apr. 2026141 kr20 kr (12%)
10. apr. 2026161 kr17 kr (12%)
8. apr. 2026144 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret