Gå til hovedindhold

CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML

CliniqueAnsigtsrensEAN: 0192333013328
Pris fra 171 krtil 295 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 13. apr.

Sammenlign priser på CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique All About Clean Micellar Milk + Makeup Remover 200 ml Dry To Dry Combination 200 ml
171 kr
Til butik
Clinique All About Clean Micellar Milk + Makeup Remover 200 ml Dry To Dry Combination 200 ml billede

Produktinformation

Renseprodukt med cremet tekstur fjerner helt uden besvær urenheder og makeup fra ansigt, læber og øjne i ét trin uden at forstyrre hudens naturlige fugtbalance. Velegnet til sarte øjne og kontaktlinsebrugere. Tilstopper ikke porerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
EAN: 0192333013328
Varenr.: 3026010
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique All About Clean All-In-One 200 ml
173 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML
184 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clinique All About Clean All-In-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover 200 ml
190 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover Very Dry To Dry Combination 200 ml
-25%213,75 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover Skin Type 1 & 2 (200ml)
-16%238 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk Skintype 1 & 2 200 ml
266 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk171 kr171 krKøb
2Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
3CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
4Beautycos DK190 kr219 krKøb
5NiceHair.dk213,75 kr213,75 krKøb
6Bangerhead DK238 kr238 krKøb
7NordicFeel DK266 kr266 krKøb
8Lyko DK295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML

PriceData har fulgt prisen på CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML i 165 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for CLINIQUE ALL ABOUT CLEAN CLEANSING MICELLAR MILK MAKEUP REMOVER VERY DRY TO DRY COMBINATION 200ML de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026171 kr2 kr (1%)
20. maj 2026173 kr11 kr (6%)
17. maj 2026184 kr11 kr (6%)
12. maj 2026173 kr10 kr (6%)
5. maj 2026163 kr2 kr (1%)
1. maj 2026161 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026162 kr15 kr (10%)
13. apr. 2026147 kr10 kr (6%)
6. apr. 2026157 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret