Gå til hovedindhold

CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml

CliniqueAnsigtsrensEAN: 0192333013328
Pris fra 173 krtil 295 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 13. apr.

Sammenlign priser på CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique All About Clean All-In-One 200 ml
173 kr
Til butik
Clinique All About Clean All-In-One 200 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Clinique, Navn: Clinique All About Clean All-In-One 200 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Makeup fjerner
EAN: 0192333013328
Varenr.: C50309
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique All About Clean Micellar Milk + Makeup Remover 200 ml Dry To Dry Combination 200 ml
180 kr
Til butik
Clinique All About Clean Micellar Milk + Makeup Remover 200 ml Dry To Dry Combination 200 ml billede

Produktinformation

Renseprodukt med cremet tekstur fjerner helt uden besvær urenheder og makeup fra ansigt, læber og øjne i ét trin uden at forstyrre hudens naturlige fugtbalance. Velegnet til sarte øjne og kontaktlinsebrugere. Tilstopper ikke porerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333013328
EAN: 0192333013328
Varenr.: 3026010
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml
184 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clinique All About Clean All-In-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover 200 ml
190 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover Skin Type 1 & 2 (200ml)
-22%221 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk Skintype 1 & 2 200 ml
266 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique All-in-One Cleansing Micellar Milk + Makeup Remover
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
2Proshop DK180 kr219 krKøb
3CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
4Beautycos DK190 kr219 krKøb
5Bangerhead DK221 kr221 krKøb
6NordicFeel DK266 kr266 krKøb
7Lyko DK295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml

PriceData har fulgt prisen på CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for CLINIQUE All About Clean Cleansing Micellar Milk Make-up Remover Very Dry to Dry Combination 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026173 kr11 kr (6%)
17. maj 2026184 kr11 kr (6%)
12. maj 2026173 kr10 kr (6%)
5. maj 2026163 kr2 kr (1%)
1. maj 2026161 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026162 kr15 kr (10%)
13. apr. 2026147 kr10 kr (6%)
6. apr. 2026157 kr9 kr (5%)
5. apr. 2026166 kr19 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret