Gå til hovedindhold

Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types

CliniqueMasker og peels til hudplejeEAN: 0192333088999
Pris fra 206 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 20. maj

Sammenlign priser på Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types
206 kr
Til butik
Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types billede

Produktinformation

Varemærke: Clinique, Type: Skin Care, Undergruppe: Mask, Navn: Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Masker
EAN: 0192333088999
Varenr.: C50308
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml
211 kr
Til butik
Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml billede

Produktinformation

Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub er en fantastisk maske og scrub i ét og samme produkt, som effektivt renser og detoxer din hud, for at fjerne overskydende olie, urenheder og forurening. Den kan bruges til alle hudtyper og efterlader din hud dejlig ren, frisk og mere ensartet. Med hjælp fra kaolinler absorberes overflødig olie fra hudens overflade, mens bambuskul har en fantastisk evne til at suge ophobet snavs og forurenende stoffer til sig, så huden detoxes og renses. Derudover giver Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub også huden en forfinet hudstruktur. Efter brug vil din hud føles glattere og syne mere ren og klar. For et optimalt resultat anbefales det at bruge masken 1-2 gange om ugen. Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub er desuden allergitestet og indeholder hverken parabener, phtalater eller duft. Emballagen er fremstillet med 51 % genbrugsplast og 24 % plantebaseret plast, mens låget er af 25 % genbrugsplast.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333088999
EAN: 0192333088999
Varenr.: 3216119
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clinique All About Clean Charcoal Mask + Scrub 100 ml
269 kr
Til butik
Clinique All About Clean Charcoal Mask + Scrub 100 ml billede

Produktinformation

Denne 2-i-1-formel fra Clinique fungerer som både en dybderensende maske og en skrubbende eksfoliator, der effektivt fjerner urenheder og olie fra huden. Den formuleres med aktivt kul og naturlige ler, som er kendt for deres absorberende egenskaber, og efterlader huden frisk, ren og revitaliseret. Anvendelse: For at anvende denne Charcoal Mask + Scrub fra Clinique, påføres en jævn mængde på ren, tør hud. Massér produktet ind i huden med blide cirkulære bevægelser, undgå øjenområdet. Efter 5 minutters hviletid skylles produktet grundigt af med varmt vand. Anvendes 1-2 gange om ugen for bedste resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Scrub – Peeling
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 192333088999
EAN: 0192333088999
Varenr.: 192333088999
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique All About Clean Charcoal Mask Scrub Anti Pollution (100ml)
-19%289 kr
Før 355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique All About Clean Charcoal Mask + Scrub Anti-Pollution 100 ml
341 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique All About Clean Charcoal Mask Scrub Anti Polluti 100 ml
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK206 kr255 krKøb
2Proshop DK211 kr250 krKøb
3Beautycos DK269 kr298 krKøb
4Bangerhead DK289 kr289 krKøb
5NordicFeel DK341 kr341 krKøb
6Lyko DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types

PriceData har fulgt prisen på Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types i 183 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Clinique All About Clean 2-In-1 Charcoal Mask + Scrub 100 ml For All Skin Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026206 kr17 kr (9%)
28. maj 2026189 kr4 kr (2%)
27. maj 2026193 kr5 kr (3%)
20. maj 2026188 kr18 kr (9%)
13. maj 2026206 kr9 kr (4%)
12. maj 2026215 kr2 kr (1%)
6. maj 2026217 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026216 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026218 kr16 kr (8%)
3. apr. 2026202 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret