Gå til hovedindhold

ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz

ClickTronicKablerEAN: 4040849703003
Pris fra 77 krtil 119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 20. apr.

Sammenlign priser på ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ClickTronic Casual Series HDMI-kabel med Ethernet 50cm
77 kr
Til butik
ClickTronic Casual Series HDMI-kabel med Ethernet 50cm billede

Produktinformation

ClickTronic Casual Series - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 50 cm

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Artikel nr.: 70300
EAN: 4040849703003
Varenr.: 993759286
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz
-5%94 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik  1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz billede

Produktinformation

Clicktronic lægger stor vægt på holdbarhed og stabilitet. Vores kvalitetsløfte: 10 års garanti på vores HDMI™-kabler. Den proprietære konstruktion af vores tilslutningskabler gør dem ekstremt robuste. Den tredelte stikkonstruktion af PVC- og ABS-komponenter kompenserer for ryk i kablet, hvilket gør det ideelt beskyttet mod kabelbrud. Guldbelagte kontakter af høj kvalitet og rene kobberledere overfører lyd- og videosignaler i maksimal kvalitet for en perfekt hjemmebiograf- og spiloplevelse. Clicktronic premium HDMI™ højhastighedskabel giver et knivskarpt billede og har en ekstremt hurtig transmissionshastighed. Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz Kabellængde 0.5 m, Förpackning, : Retail Box, Clicktronic 4K-kabel med officiel HDMI™ Premium-certificering garanterer den bedste kvalitet. UHD-signaltransmission med op til 4K @ 60 Hz (2160p) og Full HD @ 60 Hz (1080p), HDMI™-forbindelseskabel med en maksimal overførselshastighed på op til 18 Gbit/s, 24 karat forgyldte HDMI™-stik og avanceret teknologi garanterer fejlfri signalkvalitet uden forsinkelser i billedoverførslen for en optimal spiloplevelse. Rene kobberledere og 2-dobbelt afskærmning for klar lyd og knivskarp video- og billedkvalitet, Premium HDMI™ højhastighedskabel forbinder tv og skærme med f.eks. bærbare computere, projektorer, beamere eller spilkonsoller som PlayStation eller Xbox for at opnå fejlfrie film- og spiloplevelser. HDMI™-tilslutning til alle almindelige funktioner som ARC (audio return channel), HDCP eller 3D-indhold, Numre af skærm, : 3 x, Driftstemperatur op til, : 80 °C, Driftstemperatur fra, : -10 °C, Garanti, : 10 år, understøttede audio standarder, : Audio Return Channel (ARC), Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Ferritkerne, : nej, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : OFC (99,9% iltfrit kobber), Type 2, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 3, afskærmning, : Folie (aluminium), Tilslutning, bolig materiale, : ABS, PVC, Tilslutning, kontaktmateriale, : Gold (24 kt), Tilslutning, afskærmning, : ja.

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Kategori: Kabler
EAN: 4040849703003
Varenr.: C43331
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ClickTronic Casual Series HDMI-kabel med Ethernet 50cm
119 kr
Til butik
ClickTronic Casual Series HDMI-kabel med Ethernet 50cm billede

Produktinformation

Opdag ClickTronic Casual Series HDMI han - HDMI han kabel på 50 cm, det perfekte valg til dine audiovisuelle behov. Dette kabel er designet til at levere en fremragende billed- og lydkvalitet, ideelt til tilslutning af din TV, computer, projektor eller sp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Kategori: Kabler & Stik
EAN: 4040849703003
Varenr.: 89266

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK77 kr77 krKøb
2Teknikproffset DK94 kr143 krKøb
3Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz

PriceData har fulgt prisen på ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz i 126 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ClickTronic Premium Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet Premium-kabel | 1x HDMI™-stik 1x HDMI™-stik | 0,5 m | UHD 4K @ 60 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202677 kr2 kr (3%)
24. maj 202675 kr2 kr (3%)
20. maj 202677 kr2 kr (3%)
18. maj 202675 kr33 kr (79%)
20. apr. 202642 kr1 kr (2%)
13. apr. 202643 kr1 kr (2%)
6. apr. 202644 kr1 kr (2%)
30. mar. 202645 kr2 kr (4%)
23. mar. 202647 kr1 kr (2%)
16. mar. 202648 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret