Gå til hovedindhold

ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB

ClickTronicComputer – tilbehørEAN: 4040849704031
Pris fra 109 krtil 128 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ClickTronic Casual Series RF-kabel Dobbelt afskærmet koaksial 5m
109 kr
Til butik
ClickTronic Casual Series RF-kabel Dobbelt afskærmet koaksial 5m billede

Produktinformation

ClickTronic Casual Series - RF-kabel - F-stik han til F-stik hun - 5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 95 dB

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Artikel nr.: 70403
EAN: 4040849704031
Varenr.: 996947806
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ClickTronic Antenna cable
112 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ClickTronic Antenna, 5m, 5 m, Coax M, Coax FM, Blå
122 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB
-28%128 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2Proshop DK112 kr151 krKøb
3CS MEGASTORE DK122 kr161 krKøb
4Teknikproffset DK128 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB

PriceData har fulgt prisen på ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB i 74 dage. Den nuværende pris er 109 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for ClickTronic Koaxialkabel Premiumkabel | Koaxialkontakt Koaxialkoppling | 5,0 m | > 95 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 2026109 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret