Gå til hovedindhold

ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s

ClickTronicKablerEAN: 4040849700927
Pris fra 57 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ClickTronic USB-kabel 1.8m Sort
57 kr
Til butik
ClickTronic USB-kabel 1.8m Sort billede

Produktinformation

ClickTronic - USB-kabel - USB Type A (han) til USB Type B (han) - USB 3.0 - 1.8 m

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Artikel nr.: 70092
EAN: 4040849700927
Varenr.: 993940611
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ClickTronic 1.8m USB3.0 A - B m/m, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hanstik, Blå
65,28 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ClickTronic USB 3.0 kabel A til B - 1,8 m - sort
-39%79 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ClickTronic USB 3.0 kabel A til B - 1,8 m - sort billede

Produktinformation

ClickTronic - USB-kabel - USB Type A (han) til USB Type B (han) - USB 3.0 - 1.8 mGenereltAfskærmningsmateriale: KobberfletningAWG American Wire Gauge: 29Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Rund999% OFC (Oxygen Free Copper)5 Gbps datarateKabel længde: 1.8 mTeknologi: Dobbelt afskærmetType: USB-kabelForbindelseForbindelsesled: 9 pin USB Type A - hanStikforbindelse (anden ende): 9 pin USB Type B - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB / USB 2.0 / USB 3.0Pakketype: DetailsalgMål & vægt (forsendelse)Service & Support: 10-års garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.11g
EAN: 4040849700927
Varenr.: 2095208
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ClickTronic USB-kabel 1.8m Sort
79 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ClickTronic USB 3.0 kabel A til B - 1,8 m - sort
-34%99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s
-34%99 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK57 kr57 krKøb
2CS MEGASTORE DK65,28 kr104,28 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Ultrashop79 kr79 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Teknikproffset DK99 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s

PriceData har fulgt prisen på ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s i 166 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ClickTronic Adapterkabel från USB-A till USB-B 3.0 Premiumkabel | USB A-kontakt USB B 3.0-kontakt | 1,8 m | 5 Gbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202657 kr1 kr (2%)
11. maj 202658 kr1 kr (2%)
4. maj 202659 kr1 kr (2%)
26. apr. 202660 kr2 kr (3%)
20. apr. 202662 kr1 kr (2%)
13. apr. 202663 kr4 kr (6%)
6. apr. 202667 kr2 kr (3%)
30. mar. 202669 kr3 kr (4%)
23. mar. 202672 kr2 kr (3%)
16. mar. 202674 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret